STK OFS

Schválila výsledky 11. kola II. tř., III. tř., IV. třídy, 9. kolo OPSŽ, 7. kolo OPMŽ a 9. kolo přípravky st. A I přípravka ml.
Kromě: 11. kolo IV. třída - Staňkov C - Ch. Lhota - není zápis. 9. kolo př. ml. Koloveč - Chodov - není zápis
Projednala žádost oddílu:
II.třída – 13. kolo Holýšov B - Kvíčovice bude sehráno 14. 11. 2009 od 10.00 hod.
III.třída – 12. kolo Dyn. H. Týn B - Milavče bude sehráno 8. 11. 2009 od 14.00 hod. hřiště UMT - H.Týn
OPSŽ – 10. kolo Koloveč - Domažlice B bude sehráno 8. 11. 2009 od 10.00 hod. hřiště Domažlice UMT obr. poř. 10. kolo Poběžovice - Hostouň bude sehráno 7. 11. 2009 od 10.00 hod.
Upozorňuje oddíly, že od 1. 11. 2009 mohou hrát soutěžní utkání na náhradních hřištích (nutno upozornit soupeře a rozhodčího).
Soupiska ZD Meclov byla opravena.
Upozorňuje oddíl Sokol Mutěnín, aby předložil RP hráče Fanfule Zdeněk ke kontrole, a to do 16.00 hod dne 11. 11. 2009.
Příští jednání STK se uskuteční 11. 11. 2009 od 15.30 hod.
Za STK předseda Karel Králík

KR

Žádá rozhodčí s licenci M, aby neprodleně dodali fotografie na OFS Domažlice. Bude jim vydán průkaz rozhodčího: Kondrys Juraj, Zavadil Aleš, Vogeltanz Milan.

DK OFS

Bez trestu: Hrnčíř Stanislav - Všeruby (II. třída) 4x ŽK, Ticháček Lukáš - Všeruby (II. třída) 4xŽK, Homolka Tomáš - Koloveč B (II. třída) 4xŽK, Schuh Pavel - 1.FC H. Týn (II. třída) 2xŽK, Dolejš Jan - Meclov A (II. třída) 4xŽK, Vogeltanz Pavel - Meclov A (II. třída) 2xŽK, Pech Aleš - Kdyně B (III. třída) 4xŽK, Hána Pavel - Luženice (IV. třída) 4xŽK, Vaněk Matěj - Luženice (IV. třída) 4 ŽK
Důtky: Pangrác Kamil - Bělá
Nepodmíněné tresty: Šteffel David - Bělá (II. třída) 1 SU od 1. 11. 2009 ČK
Žádost o prominutí trestu: Němec Josef - Kdyně - zamítá se.
Pokuta rozhodčí: Červený Václav - 250 Kč
Rubáš Jaroslav - 300 Kč
Příští jednání DK se uskuteční 11. 11. 2009 od 16.45 hod.
Za DK předseda Milan Polák

VV OFS

Projednala odvolání TJ Bělá nad Radbuzou zápas dorostu Krchleby - Bělá.
VV se seznámil s důvody podání odvolání a žádá oddíl Sokol Krchleby, aby sehrál utkání v náhradním termínu (na jaře před zahájením soutěže).
Za VV Karel Sladký