Druhé kolo divizní skupiny A se stalo smolným pro domažlický celek, který po skvělém výkonu prohráli v poslední minutě utkání.

Domažlice – Příbram B
0:1 (0:0)

Domažličtí nic nenechali náhodě a začali soupeře tlačit od úvodního hvizdu rozhodčího Kubra. První patnáctiminutovka tak patřila převážně jim. Poté fotbalisté Příbrami postupně vyrovnali hru a na obou stranách hřiště tak byly vidět skvělé šance, bohužel bez gólu. „První poločas se nám nepovedl. Měli jsme nějaké šance, ale bohužel to tam nakonec nepadlo.“ řekl k první půli Lukáš Paul, který se v minulém týdnu zranil. „Při středečním tréninku jsem šel do souboje s Honzou Maškem, trochu jsem to podcenil a otočil jsem si koleno. Hrál jsem opatrně, protože mě bolel kotník a nakonec jsem si potrhal nějaké vazy. Doufám, že po příštím utkání už budu moct nastoupit do tréninku,“ dodal Paul.

Tisícovka diváků není pro Domažlice rekordní, ale dokázala mužstvo vyburcovat k větší bojovnosti, která vedla k několika gólovým šancím. Ty největší měli domácí v závěru utkání. Rozhodnout o výsledku mohl Bárta, devět minut před koncem trefil Strejc z voleje břevno a v 85. minutě neproměnil Bahleda ani penaltu. V poslední minutě se tak mohli radovat hosté, když příbramský Šlapák zblízka prostřelil gólmana Mlezivu. „V druhé půli jsme nedali penaltu, což byl asi klíčový okamžik. Vedení 1:0 pět minut před koncem bychom určitě se přehledem udrželi. Ani remíza by nebyla špatná,“ dodal k druhé pětačtyřicetiminutovce Paul.

Branka: 90. Šlapák. Rozhodčí: Kubr. ŽK: 2:2. Diváků: 1000.

Sestava Jiskra Domažlice: Mleziva – Strejc, Šácha, Tesař, P. Cihlář – Zb. Černý (68. Hartl), Mužík, Bublík (81. Manowetz), Bárta – Dochtor (62. Leitl), Bahleda. Trenér: Libor Žák.