Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Žádost o písemné vysvětlení

Domažlicko - DOPIS FOTBALOVÉHO ROZHODČÍHO PETRA ŠVICARSKÉHO OKRESNÍMU FOTBALOVÉMU SVAZU

13.12.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

Píši vám tento dópis, poněvadž je soutěžní přestávka a ještě budete mít zasedání ke schválení III. a IV. tř. oficiálně. Žádám vás o písemné vysvětlení několika vašich rozhodutí, které níže uvedu. Myslím, že tyto otázky budou zajímat i ostatní fotbalové fanoušky a kluby, kterých se tyto problémy týkají nebo je mohou v budoucnu postihnout.

Těmito rozhodnutími jsem ´rozčarován´:
První vysvětlení bych chtěl u zápasu Mrákov B - Kdyně B. V tomto zápase nastoupili tři hráči ze soupisky A mužstva. Mohou pouze dva. Tím se rozumí, že jeden hráč hrál neoprávněně – načerno. Ano, poté přišel trest. Po jednání STK 21. 10. 2009 byli předáni disciplinární komisi (DK) k řešení: oddíl SK Kdyně, vedoucí mužstva SK Kdyně B a kapitán SK Kdyně B, vše k tomuto utkání hranému 18. 10. 2009 v Mrákově. A DK vynesla tresty. Tímto se tento přestupek uzavřel. Ale jen do doby, než se objevil podobný a potrestán jiným metrem. 11. 11. 2009 bylo kontumováno šest zápasů oddílu Mutěnína za hraní hráče Zdeňka Fanfule na neplatný registrační průkaz. To znamená, že hrál neoprávněně – načerno, stejně jako jeden hráč Kdyně v Mrakově.
A zde jsem z jednání STK a poté i DK rozčarován. STK předalo DK jen oddíl Mutěnín a jeho vedoucího těchto šesti kontumovaných utkání. Kde je nebo jsou kapitáni těchto utkání, kteří podepsali v zápise o utkání že všichni hráči startují oprávněně? Jsem přesvědčen, že i hráč Fanfule měl být předán DK.
Jasně je vidět rozdíl trestů u oddílů za neoprávněný start hráče ve dvou různých utkáních. Zde je vidět i to, že pro každého platí asi něco jiného. Nejsem zastáncem potrestat Mutěnín. Proto to nepíši, ale pro každého stejná pravidla kopané, soubor předpisů, rozpis soutěže a disciplinární řád. Nebo snad ne?
Vážená STK, dále mi chybí spolupráce s Deníkem o výsledcích utkání, jejich hlášení a referáty v tomto Deníku.
Nepochopil jsem rozhodnutí z 30. 9.2009, kde je v zápise psáno: OPD 3. kolo Krchleby〜–Bělá na žádost oddílu Bělá zrušila konání utkání dne 20. 9. 2009.

Toto je jen výtažek mých informací.

Závěrem vás žádám o písemné vysvětlení prostřednictvím Domažlického deníku. Dopis, který jsem vám poslal k jednání, jste na zasedání vzali na vědomí, což znamená, že jste ho smetli ze stolu. Jak už jsem psal na začátku, tyto problémy budou zajímat i ostatní kluby.
Blíží se nám konec letošního roku, snad úspěšného. Rád bych vám popřál krásné Vánoce, mnoho zdraví, bohatého Ježíška a zajisté úspěšnější a lepší i fotbalový rok 2010.

13.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Jan Doležel vystoupí v Klenčí.

Varhanní festival v Klenčí uzavře Jan Doležel

Ilustrační foto.

Kriminalisté obvinili pět dealerů pervitinu

Fanoušci jsou nároční, ale dokáží nás hlasitě ocenit

Mrákov – Hudební žně mají v tomto období fanoušci rockové muziky. Minulou sobotu si v mrákovském kulturním domě užili koncert kapel Dymytry a Komunál, v tu následující, 21. října tam od 20.30 hodin vystoupí kapela Kečup. Jedním z členů populární skupiny je zpěvák a kytarista Dan Dobiáš.

FOTO: Čeští i bavorští harmonikáři si v Loučimi zahráli společně

Loučim – V neděli 15. října odpoledne se v restauraci pana Matějky uskutečnilo další setkání přátel harmonik, tentokrát s hojnou bavorskou účastí nejen nástrojů, ale i obecenstva z okolí Degendorfu.

Zloděj ukradl ve Všerubech motorovou pilu

Všeruby – Neznámý pachatel v průběhu uplynulého měsíce ve Všerubech prošel neoploceným pozemkem ke kůlně, kde odstranil visací zámek zajišťující její dveře.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení