Ke druhému přípravnému utkání nastoupili starší žáci na umělém trávníku v Tachově s místním fotbalovým klubem, který je účastníkem divize a patří mu 12. místo. Hráčům ztěžoval pohyb velmi tvrdý terén, s kterým se obtížně vyrovnávali.

FK Tachov – Jiskra Domažlice
2:3 (1:2)

Domácí začali aktivně, zatlačili Jiskru a její tlak přinesl vedoucí branku z 16. minuty po centru z levé strany – 1:0.

Jiskra bleskově odpověděla. Po faulu na Zdeňka Štěpána se o dvě minuty později kopala penalta, kterou bezpečně proměnil Tomáš Dvořák – 1:1.

Za osm minut hosté vedli po pěkné kombinaci ve středu hřiště a vysunutí Davida Stróže po levé straně. Ten našel centrem nabíhajícího Tomáše Linkeše, a Domažličtí vedli 1:2. Po změně stran byl obraz hry podobný. V 53. minutě udělala chybu obrana Jiskry a soupeř ji potrestal vyrovnáním na 2:2.

Rozhodující moment, jak se později ukázalo, přinesla 61. minuta, kdy se po kombinační akci uvolnil vystřídavší Lukáš Kneblík a po jeho centru se v závaru nejlépe orientoval útočník Zdeněk Štěpán a rozhodl o vítězství 3:2 .

Sestava Jiskry Domažlice: Krutina – Gabriel (Hruška), Dvořák, Lešek, Vlček (Kohout) – Kokaisl (Maštalíř), Hamor (Kneblík), Černý (Hamor), Kondrády (Stróž) – Štěpán, Linkeš (Buršík). Trenéři: V. Sladký, R. Neumann

FK Tachov – Jiskra Domažlice
1:3 (0:2)

Se stejným soupeřem sehráli přátelské utkání i jejich mladší kolegové, kteří zvítězili 3:1 po poločase 2:0.

Úvod utkání nenabídl příliš pěkný fotbal. Hosté pomalu začali přebírat iniciativu, která vyústila ve vedoucí branku po pěkné kombinaci Hojdy, Dufka a Svobody – 0:1.

Poté se hra přelévala ze strany na stranu a ve 29. minutě se po závaru před brankou nejlépe orientoval Svoboda a bylo to 0:2.
To bylo do poločasu vše. Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal, ale větší šance měli hosté. Ve 39. minutě udělal hrubku domácí brankář, kterou nekompromisně potrestal domažlický Čadek 0:3.

Zkorigování výsledku se domácí dočkali v poslední minutě utkání, když se trefili přímo z rohového kopu. „Musím kluky pochválit, že k utkání přistoupili zodpovědně, podali kolektivní bojovný výkon a získali cenný skalp divizního mužstva,“ uvedl tréner Libor Bočan.

Sestava Jiskry Domažlice: Fousek- Braun, Hojda, Buršík, Janoušek – Mleziva, Dufek, Kalný, Šrámek – Svoboda, Mach. Střídali: Pavelec, Čadek, Žák, Psutka. Trenéři: Bočan, Šrámek st.