Turnaj na počest zakládajících členů fotbalového oddílu Tatranu Chodov odehrála mužstva 1.FC Horšovský Týn, Sokola Postřekov, Dolní Bělé a samozřejmě pořádající Tatran.

Síly byly celkem vyrovnané. Zatímco 1. FC hraje II. třídu a Dolní Bělé o vlásek unikl postup do vyšší, I.B, třídy, zbylé dvě mužstva se v následující sezoně budou právě v I.B třídě potkávat.

Po úvodním rozlosování týmy čekaly dva půlhodinové poločasy, ze kterých vyšli účastníci konečných bojů.
Turnaj odstartoval Sokol Postřekov s horšovskotýnským 1.FC a hned bylo na co koukat. Po gólech postřekovských Závodného, Krumla a Berouška se prvním účastníkem finále stal Postřekov. Za 1.FC skóroval pouze Zavadil.
Domácímu Chodovu los přiřkl mužstvo Dolní Bělé. Vyrovnaná hra přinesla pouze jednu branku chodovského Paidara, který tak domácím zajistil finálovou účast.

O třetí místo se utkaly týmy, které předchozí utkání prohrály, Dolní Bělá a 1.FC Horšovský Týn. Tomu branky Vachtla a Bognera nepomohly, když horšovskotýnský gólman ze sítě míč vytahoval třikrát po střelách Pecháta, Sýby a Čásy.
Finále se odehrálo ve složení Chodov – Postřekov a domácí Tatran jasně potvrdil, že v následující sezoně chce bojovat o vyšší příčky tabulky. Skóre 4:1 je tomu důkazem. Branky za Chodov dávali Fischer, Kobes a dvě Pfeifer. Za Postřekovské skóroval pouze Vaněk.

Z Chodova ale nikdo s prázdnou neodcházel a všechny týmy si odvezly poháry.

Konečné pořadí turnaje:
1. Tatran Chodov
2. Sokol Postřekov
3. Dolní Bělá
4. 1.FC Horšovský Týn.