Patří jim totiž čtvrtá příčka, když z osmi odehraných mistrovských utkání pětkrát zvítězili a pouze třikrát poznali hořkost porážky.

„Mužstvo se letošní podzim vzhledem k nestálé sestavě scházelo. Poměrně kvalitní kádr však limitovala absence brankářů. Ti buď chyběli z důvodu zranění či pracovního zaneprázdnění. Ale i tak se nám povedl doposud nejlepší start do sezony,“ radoval se ze čtvrté příčky po podzimu vedoucí mužstva a stále aktivní hráč fotbalistů SG Všeruby Jiří Jindrák mezi spoluhráči zvaný ´Klobása´ a dodal: „Nezbývá než věřit a doufat, že na letošní výsledky z podzimu navážeme i v jarní části sezóny. Pevně věřím, že se probojujeme mezi tři nejlepší týmy soutěže. Hráčské kvality na to náš tým má.“

Nejlepším hráčem ´starých pánů´ Všerub byl Vojtěch Fořt, nejvíce tref, přesných pět, zaznamenal Ladislav Frei.

Barvy všerubské Staré gardy v Lize seniorů hájili: Vojtěch Fořt, Petr Haas, Josef Havel, Josef Hlavenka, Láďa Pareský, Bohumír Hranáč, Milan Janeček, Jiří Kadlec, Pavel Kaiser, Richard Krásnický, Ladislav Kůst, Petr Moule, Zdeněk Musil, Jan Petrů, Milan Rojt, Petr Svičarský, Josef Šimovič, Jaroslav Vávra, Zbyněk Veber, Josef Votava, Jaromír Zábranský, Luděk Zima, Jaroslav Vávra, Václav Schleiss a Vladimír Frei.