Vítězka Jana Hřebíková z Hostouně, která během třinácti kol oblíbené tipovací soutěže získala celkem 109 bodů, převzala od Zuzany Löflerové ze společnosti Expert Elektro, zástupkyně generálního partnera soutěže, první cenu v podobě televize.

Hřebíková byla zároveň i nejlepší z jedenasedmdesáti účastnic soutěže, proto vedle televize a dalších cen obdržela dort ve tvaru kopačky od cukrářky Ivety Johánkové ze Starého Klíčova, a radost jí udělal i poukaz na zakázkovou výrobu nábytku v hodnotě pěti tisíc korun, kterou jí osobně předal Martin Votava, zástupce vedoucího výroby společnosti Tracor.cz s.r.o. „Z cen mám velkou radost. Tipuji sama, přítel mi sice radí, ale především sázím na svoji intuici. Je to i o štěstí," uvedla Hřebíková.

Druhé místo v konečném pořadí obsadil Bohumil Reithar ze Semněvic. Ten vyhrál tablet. Třetí skončil Josef Schröpfer z Domažlic, který si z Meclova odvezl mini věž.

Mezi vítěznou trojici a dalších sedm nejúspěšnějších z bezmála tří stovek účastníků jsme rozdělili hodnotné ceny, jako značkové fotbalové míče, knihy, balík klobás od řezníka Arnošta Dvořáka, poukázky do domažlické restaurace Dubina a Sportovně relaxačního centra v Rybníku včetně dvoudenního pobytu. Radost dětem nebo vnoučatům výherců udělají i dvě kompletní sady dresů s trenkami a štrupnami od Chelsea a Arsenalu. V taškách plných cen nechyběla tradičně ani lahvinka z Pěstitelské pálenice Starý Klíčov. A právě jeden dárek ze Starého Klíčova v redakci ještě čeká na Jiřího Kupilíka z Domažlic, který skončil s velkým náskokem 50 bodů poslední, ale měl výdrž, vytrval a urputně sázel až do konce. Proto jej také odměníme.

I letos byly vyhlášeny Ceny APM, sponzorované společností APM Automotive Kdyně, která kromě potřeb pro motoristy věnovala i kanystr oleje, polokošile a fotbalové míče. Na ty mají nárok padesátý v celkovém pořadí Bohuslav Berka z Blížejova, 100. Martin Pešek z Plzně, 150. Jaroslav Hlavsa z Nevolic, drobnější dárky pak získali i 200. Václav Koukol z Domažlic a 250. Jaroslav Mužík z Kanic.

V soutěži týmů, do které se tentokrát zapojilo dvaačtyřicet kolektivů, obvykle platí, že vítěz bere vše. Protože to ale letos skončilo velmi těsně, spokojeni odcházeli z vyhlašování i druzí Indiáni. ZOD Mrákov totiž do soutěže věnovalo velkou uzenou kýtu. Největší radost ale samozřejmě měl vítězný tým Mahon, který může chystat u Bauerů ve Staňkově zahradní párty, neboť vyhrál soudek piva z pivovaru v Koutě na Šumavě a čtyřicetikilového čuníka, kterého věnovala Meclovská zemědělská a.s.

Děkujeme všem soutěžícím za účast a vytrvalost, stejně tak děkujeme partnerům Tip ligy za ceny, které do soutěže věnovali a které jsme mohli mezi čtenáře rozdělit.