Po opatrném začátku z obou stran udeřila jako první Slavie. V 16. minutě na Stochův rohový kop nedosáhl plzeňský Hubník a Teclovu hlavičku si do vlastní branky srazil Řezník – 1:0. Slavia byla nebezpečnější, Viktoria si nevytvořila žádnou brankovou příležitost a navíc jí hořela obrana.

Slávisté mohli zvýšit před přestávkou, ale střela domácích minula plzeňskou branku a Stoch na míč už nedosáhl.

V 52. minutě Havel zkosil v šestnáctce Sýkoru a rozhodčí raněk po konzultaci s videorozhodčím nařídil penaltu. Stochovu střelu k pravé tyči však Kozáčik chytil. Vzápětí viktoriánská obrana zaspala a z brejku se trefil explzeňský Tecl – 2:0. V 67. minutě rozhodčí Franěk opět po konzultaci s videorozhodčím odvolal gól plzeňského Havla údajně kvůli ofsajdu. Tato akce byla jediná vážná šance Plzně v zápase.

Viktoria kupila chyby a Slavia měla další možnosti vstřelit gól. Plzeň se marně pokoušela dostat Slavii pod tlak, a tak v pohodě dovedla zápas k vítězství 2:0.

Poločas: 1:0. Branky: 16. Řezník (vl.), 58. Tecl – Diváci: 15674

SK Slavia Praha: Kolář – Jugas, Frydrych, Ngadeu – Stoch, Hušbauer, Hromada (80. Danny), Sýkora, Zmrhal (85. Kůdela), Bořil – Tecl (76. Škoda).

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Havel, Řezník, Hubník, Limberský (76. Kovařík) – Hrošovský, Hořava – Zeman, Čermák (80. Chorý), Kopic – Bakoš (46. Krmenčík).