Největší pozornost je pochopitelně upřena na dorostence obou věkových kategorií U19 a U17, kteří mají za sebou druhé kolo krajského turnaje COVID. V sobotu se v Plzni utkali s o rok mladšími soupeři domácího SK Petřín. Starší devatenáctka v devítigólové přestřelce zdolala domácí borce těsně 5:4 (2:1) a s plným počtem šesti bodů a skóre 11:5 vede tabulku pěti týmů před Robstavem Přeštice. Mladší hráči sedmnáctky drželi krok s petřínským protivníkem U16 jen do poločasu, který skončil 2:2, ale po přestávce dostali další tři branky a sami žádnou nevstřelili. Po prohře 2:5 tak aktuálně drží v turnaji druhé místo se třemi body a skóre 11:6 právě za svými přemožiteli. Vedle zmíněných týmů se dorosteneckého turnaje v obou kategoriích účastní ještě celky SK Klatovy 1898 a Slavia Vejprnice.

Žáci Jiskry U15 se v přáteláku v sobotu střetli doma právě s klatovskými stejně starými fotbalisty a góly Tauera s Řezáčkem ve druhém poločase otočili nepříznivé skóre a zvítězili 2:1.

Skvěle si vedla starší přípravka U11 na turnaji v Plzni na stadionu v Luční ulici, kde ve třech utkáních nenašla přemožitele a postupně zdolala ´červený´ tým Viktorie 8:4, ´modrý´ tým stejného klubu 9:5 a SK Petřín vysoko 15:3. „Dnes jsme odehráli tři krásné zápasy, kdy každý zápas měl jiný charakter. Kluci dnes odjeli všechny zápasy na sto procent a právem byli od nás pochválení,“ libovala si dvojice jejich koučů.

Mladší kolegové z přípravky U10 poměřili síly na turnaji v Koutě na Šumavě se staršími hráči domácího Sokola a dalšími ´sokolíky´ z Mrákova a Blížejova. Nevyhráli, ale hrou nezklamali.