Přestože se jistě nebude jednat o nic jednoduchého, v táboře třetiligových Domažlic jsou s losem spokojení. Nebo alespoň jejich muž s kapitánskou páskou. „Podle mého názoru nejlepší možný los, který jsme si mohli přát. Když už nevyšel nějaký ligový soupeř, na kterého by přišli diváci, tak jsme dostali tým z nižší soutěže, přes kterého bychom měli postoupit,“ prohlásil pro klubový facebook kapitán třetiligových Domažlic Petr Mužík, jenž si před losem přál prvoligový Hradec Králové, ale měl smůlu, protože ten se nakonec utká s Chrudimí. „Největší pozitivum vidím v tom, že máme Aritmu na domácí půdě a nemusíme v týdnu nikam cestovat, takže za mě spokojenost,“ dodal.

MOL Cup (srpen 2014): Domažlice - Dukla Praha

Zdroj: Youtube

Úřední termín odehrání zápasů 2. kola je 14. září. Kluby se ale ještě mohou vzájemně dohodnout na jiném termínu. Domažlice do letošního MOL Cupu vstupovaly v prvním kole, ve kterém po prodloužení vyřadily Králův Dvůr.

Fotbalisté TJ Jiskra Domažlice B (na snímku fotbalisté v modrých dresech) hrají ve čtvrtém kole divizní skupiny A na půdě SK Horní Bříza. Uspějí?
Benfika cestuje na sever Plzeňska. Jedeme si pro tři body, má jasno kouč Vítovec

Jiskra v historii MOL Cupu odehrála celkem šestnáct ročníků. V nich absolvovala 42 zápasů s bilancí 23 výher, dvou remíz a sedmnácti porážek (skóre 103:85).

MOL Cup (listopad 2014): Domažlice - Bohemians Praha 

Zdroj: Youtube

Nejlepším střelcem týmu v národním poháru je třináctigólový Petr Došlý, nejvyšší výhra přišla nad TJ Citice (9:0) a nejdále aktuálně vedoucí tým tabulky FORTUNA ČFL došel až do osmifinále, a to hned ve čtyřech sezonách - naposledy však před deseti lety, kdy Jiskra padla v Teplicích těsně 1:2.

3. kolo FORTUNA ČFL A: Dynamo České Budějovice B - TJ Jiskra Domažlice (hráči v bílých dresech) 0:1 (0:1).
Musíme být pokorní a dál tvrdě pracovat, má jasno kapitán třetiligových Domažlic