JEDNOTLIVCI:

1. místo

DO0050 Vít Volicer, Staňkov (ST 35) 16 57

DO0029 Monika Hynčíková, Holýšov 13 57

3. místo

DO0027 Růžena Černá, Domažlice 13 55

4. místo

DO0013 Václav Hruška, Stráž 7 54

DO0011 Lukáš Kalous, Domažlice 7 54

DO0012 Markéta Kalousová, Kdyně 7 54

DO0010 Božena Kalousová, Domažlice 7 54

8. místo

DO0038 Lubomír Jurečka, Dolní Valdorf 7 51

DO0052 Jaroslav Matějka, Poběžovice 7 51

10. místo

DO0023 Vlastimil Horský, Poběžovice 7 48

11. místo

DO0028 Iva Pešková, Mantov 13 44

12. místo

DO0048 Bohumil Šůs, Bělá n.R. 10 42

DO0016 Barbora Baťová, Praha 7 42

DO0015 Alena Berková, Blížejov 7 42

DO0017 Karel Lehmann, Domažlice 7 42

DO0014 Petra Lehmann, Domažlice 7 42

17. místo

DO0088 Antonín Málek, Plzeň 13 41

DO0082 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 7 41

19. místo

DO0021 Denisa Levá, Staňkov (ST 38) 16 39

DO0046 Stanislav Kitzberger, Domažlice 7 39

DO0032 Zdeňka Starinská, Hora sv. Václava 7 39

DO0034 Václav Jonáš, Bělá n.R. 4 39

23. místo

DO0104 Jakub Mlynár, Kdyně 7 38

DO0026 Martin Pešek, Mantov 7 38

25. místo

DO0009 Věra Buršíková, Nový Kramolín 13 36

DO0007 Martin Buršík, Nový Kramolín 10 36

DO0018 Ján Holinka, Domažlice 10 36

DO0024 Martin Pekhart, Drahotín 10 36

DO0022 Jiří Pekhart, Drahotín 10 36

DO0043 Jan Ryneš, Mimov 7 36

DO0025 Luboš Černý, Bělá nad Radbuzou 4 36

32. místo

DO0070 Václav Hůtta, Domažlice 13 35

DO0061 Ladislav Nauš ml., Osvračín 13 35

DO0100 Josef Hrudička, Únějovice 10 35

DO0102 Ladislav Hrudička, Únějovice 10 35

DO0085 Petr Petr, Hostouň 7 35

DO0083 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 7 35

DO0057 Josef Vagner, Meclov 7 35

39. místo

DO0019 Petr Holinka, Staňkov 13 33

DO0059 Jiří Neumaier, Domažlice 10 33

DO0044 Pavel Votruba, Domažlice 10 33

DO0047 Martin Frei, Domažlice 4 33

43. místo

DO0087 Drahoslav Málek, Horšovský Týn 10 32

DO0067 Alena Rumlová, Praha – Modřany 7 32

DO0084 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň 7 32

DO0103 Jaroslav Matějka ml., Poběžovice 4 32

47. místo

DO0049 Josef Vagner, Kvíčovice 10 31

48. místo

DO0037 Ondřej Bek, Staňkov 10 30

DO0039 Jan Kvasnička, Miřkov 10 30

DO0033 Zdeněk Strouhal, Třebnice 10 30

DO0042 Jiří Frič, Přívozec 7 30

DO0035 Václav Landrgott, Bělá n.R. 7 30

DO0002 Radim Žáček, Holýšov 7 30

54. místo

DO0074 Karel Hodoušek, Holýšov 10 29

DO0078 Anna Janečková, Holýšov 7 29

DO0058 Tomáš Vagner, Meclov 4 29

57. místo

DO0045 Antonín Beran, Domažlice (ST 42) 16 27

DO0065 Iva Anderlová, Klenčí p.Č. 10 27

DO0020 Jan Holinka ml., Domažlice 10 27

DO0006 Petr Buršík, Nový Kramolín 7 27

DO0005 Karel Králík, Holýšov 7 27

DO0054 Věra Měšťáková, Vránov 7 27

DO0040 Miloslav Sláma, Tasnovice 4 27

DO0008 Václav Buršík, Nový Kramolín 1 27

65. místo

DO0062 Ladislav Nauš st., Osvračín 13 26

DO0055 Liliana Fričová, Přívozec 10 26

DO0086 Jan Šašek, Miřkov 10 26

DO0097 Ladislav Vogeltanz, Chodov 10 26

DO0075 Pavla Mayerová, Horní Kamenice 7 26

DO0080 Jiřina Neubauerová, Staňkov 7 26

DO0072 Patrik Suchý, Holýšov 7 26

DO0099 Patrik Suchý ml., Holýšov 7 26

DO0090 Zdeňka Vránková, Domažlice 7 26

DO0041 Miloslav Knop, Pec p.Č. 2 26

75. místo

DO0064 Milan Anderle, Klenčí p.Č. 10 24

DO0053 Petr Bek, Staňkov 7 24

DO0051 Anna Beková, Staňkov 7 24

DO0108 Karel Šťastný, Újezd sv. Kříže 0 24

79. místo

DO0081 Antonín Bek, Staňkov 7 23

DO0079 Nikolas Hodoušek, Holýšov 7 23

DO0069 Jiří Steinbach, Domažlice 7 23

DO0098 Jakub Janeček, Holýšov 4 23

DO0073 Markéta Janečková, Holýšov 4 23

DO0068 Pavel Kruml, Radonice 4 23

DO0060 Jiří Stieber st., Kdyně 1 23

86. místo

DO0091 Jaroslav Mužík, Kanice 10 21

DO0031 Ondřej Starinský, Hora sv. Václava 7 21

88. místo

DO0071 Jiří Dokoupil, Domažlice 7 20

DO0105 Jiří Němec, Kdyně 7 20

DO0066 Ondřej Vránek, Praha – Modřany 7 20

DO0076 Ladislav Mastný, Čermná 4 20

92. místo

DO0003 Daniel Žáček, Holýšov -1 19

93. místo

DO0030 Jiří Anderle, Klenčí p.Č. 10 18

DO0063 Kamila Anderlová, Klenčí p.Č. 4 18

DO0004 Kamil Králík, Holýšov 1 18

DO0036 František Šik, Bělá n.R. 1 18

97. místo

DO0110 Marcela Němcová, Kdyně 7 16

98. místo

DO0113 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn 5 15

DO0107 Václav Kubáček, Polžice 0 15

100. místo

DO0096 Jana Beranová, Domažlice 4 14

DO0089 Petr Vránek, Domažlice 4 14

DO0093 Renata Pechačová, Trhanov 1 14

DO0112 Leoš Kruml, Vránov 0 14

104. místo

DO0095 Jiří Stieber ml., Kdyně 7 12

DO0111 Šárka Forstová, Kdyně 0 12

106. místo

DO0092 Josef Masťák, Domažlice 7 11

DO0077 Václav Blažek, Staňkov -2 11

DO0101 Pavel Sirový, Dolní Kamenice -4 11

109. místo

DO0109 Václav Brada, Újezd sv. Kříže 0 9

110. místo

DO0094 Jakub Mužík, Kanice 4 6

111. místo

DO0001 Milan Šatra, Domažlice 0 4

112. místo

DO0056 Michal Mužík, Kanice -2 3

113. místo

DO0106 Vilém Kaufman, Újezd sv. Kříže 0 2

TÝMY:

1. místo Rybičky 28 216

2. místo REMI 46 194

3. místo Bára 28 168

4. místo 4 Mušketýři 31 156

5. místo Stavran 43 149

6. místo Plaváčci 28 143

7. místo Claas Team 37 139

8. místo Viktoriáni 49 135

9. místo Bildové 31 126

10. místo Veselá čtyřka 28 112

11. místo Orlové 28 104

12. místo DOKO 31 101

Rybáři 28 101

14. místo RADAKA 14 94

15. místo RSC Anderlecht Klenčí 34 87

16. místo Špekulíni 19 85

17. místo JEAN 0 50

Výsledky utkání 5. kola Tip ligy:

1. Loko Vltavín – Jiskra Domažlice ČFL 1:0 1

2. ZD Meclov – Baník Stříbro KPM 2:3 2

3. Start Bělá n.R. – Slavoj Žihle I.A 5:2 1

4. TJ Chodský Újezd – Sokol Postřekov I.B 1:4 2

5. Dynamo Horš. Týn – SK Krchleby I.B 2:5 2

6. Sokol Mrákov – SK Kdyně 1920 I.B 1:0 1

7. Spartak Klenčí p.Č. – FK Planá I.B 4:0 1

8. Dynamo Bukovec – Tatran Chodov B OP II. 2:2 0

9. Sokol Újezd – Sokol Poděvousy OP III. 0:2 2

10. Sokol Osvračín B – Sedmihoří Oplotec OP IV. 3:0 1

Supertrefa (ST) = celkový počet vstřelených gólů = 39