TIP LIGA ČTENÁŘŮ DOMAŽLICKÉHO DENÍKU

JEDNOTLIVCI

1. místo

DO0013 Václav Hruška, Stráž 10 107

DO0011 Lukáš Kalous, Domažlice 10 107

DO0010 Božena Kalousová, Domažlice 10 107

DO0012 Markéta Kalousová, Kdyně 10 107

5. místo

DO0088 Antonín Málek, Plzeň 10 106

6. místo

DO0029 Monika Hynčíková, Holýšov 10 101

7. místo

DO0027 Růžena Černá, Domažlice 10 99

8. místo

DO0052 Jaroslav Matějka, Poběžovice 4 98

9. místo

DO0050 Vít Volicer, Staňkov 10 95

DO0038 Lubomír Jurečka, Dolní Valdorf 7 95

DO0048 Bohumil Šůs, Bělá n.R. 7 95

12. místo

DO0023 Vlastimil Horský, Poběžovice 10 92

13. místo

DO0028 Iva Pešková, Mantov 10 85

14. místo

DO0104 Jakub Mlynár, Kdyně 10 82

15. místo

DO0007 Martin Buršík, N. Kramolín (ST 38) 16 80

DO0009 Věra Buršíková, Nový Kramolín 7 80

DO0022 Jiří Pekhart, Drahotín 4 80

DO0024 Martin Pekhart, Drahotín 4 80

19. místo

DO0103 Jaroslav Matějka ml., Poběžovice 13 79

DO0084 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň 7 79

DO0083 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 7 79

DO0082 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 7 79

23. místo

DO0034 Václav Jonáš, Bělá n.R. 10 78

24. místo

DO0059 Jiří Neumaier, Domažlice 13 77

DO0085 Petr Petr, Hostouň 7 77

26. místo

DO0044 Pavel Votruba, Domažlice (ST 39) 16 74

DO0057 Josef Vagner, Meclov 7 74

DO0016 Barbora Baťová, Praha 4 74

DO0015 Alena Berková, Blížejov 4 74

DO0017 Karel Lehmann, Domažlice 4 74

DO0014 Petra Lehmann, Domažlice 4 74

DO0032 Zdeňka Starinská, Hora sv. Václava 4 74

33. místo

DO0018 Ján Holinka, Domažlice 10 71

DO0019 Petr Holinka, Staňkov 7 71

DO0046 Stanislav Kitzberger, Domažlice 7 71

DO0002 Radim Žáček, Holýšov 7 71

DO0040 Miloslav Sláma, Tasnovice 1 71

38. místo

DO0041 Miloslav Knop, Pec p.Č. 10 70

39. místo

DO0026 Martin Pešek, Mantov 7 69

40. místo

DO0043 Jan Ryneš, Mimov 13 68

DO0006 Petr Buršík, Nový Kramolín 10 68

DO0037 Ondřej Bek, Staňkov 4 68

43. místo

DO0075 Pavla Mayerová, Horní Kamenice 7 67

DO0067 Alena Rumlová, Praha – Modřany 4 67

DO0060 Jiří Stieber st., Kdyně 4 67

46. místo

DO0025 Luboš Černý, Bělá nad Radbuzou 7 65

DO0005 Karel Králík, Holýšov 7 65

48. místo

DO0061 Ladislav Nauš ml., Osvračín 10 64

DO0062 Ladislav Nauš st., Osvračín 4 64

DO0099 Patrik Suchý ml., Holýšov 4 64

DO0087 Drahoslav Málek, Horšovský Týn 1 64

52. místo

DO0020 Jan Holinka ml., Domažlice 10 62

53. místo

DO0068 Pavel Kruml, Radonice 13 61

DO0100 Josef Hrudička, Únějovice 7 61

DO0074 Karel Hodoušek, Holýšov 4 61

56. místo

DO0035 Václav Landrgott, Bělá n.R. 7 60

DO0049 Josef Vagner, Kvíčovice 1 60

58. místo

DO0053 Petr Bek, Staňkov 4 59

DO0021 Denisa Levá, Staňkov 4 59

DO0004 Kamil Králík, Holýšov 1 59

DO0054 Věra Měšťáková, Vránov 1 59

62. místo

DO0081 Antonín Bek, Staňkov 7 58

DO0102 Ladislav Hrudička, Únějovice 4 58

DO0055 Liliana Fričová, Přívozec 1 58

DO0090 Zdeňka Vránková, Domažlice 1 58

66. místo

DO0070 Václav Hůtta, Domažlice 0 57

67. místo

DO0039 Jan Kvasnička, Miřkov 10 56

DO0008 Václav Buršík, Nový Kramolín 7 56

DO0065 Iva Anderlová, Klenčí p.Č. 4 56

DO0051 Anna Beková, Staňkov 4 56

DO0064 Milan Anderle, Klenčí p.Č. 1 56

DO0045 Antonín Beran, Domažlice 1 56

73. místo

DO0071 Jiří Dokoupil, Domažlice (ST 41) 16 55

DO0079 Nikolas Hodoušek, Holýšov 4 55

DO0098 Jakub Janeček, Holýšov 4 55

DO0078 Anna Janečková, Holýšov 4 55

DO0072 Patrik Suchý, Holýšov 4 55

DO0073 Markéta Janečková, Holýšov 1 55

79. místo

DO0063 Kamila Anderlová, Klenčí p.Č. 10 54

80. místo

DO0031 Ondřej Starinský, Hora sv. Václava 7 53

DO0042 Jiří Frič, Přívozec 1 53

DO0047 Martin Frei, Domažlice 0 53

83. místo

DO0077 Václav Blažek, Staňkov 7 52

DO0066 Ondřej Vránek, Praha – Modřany 7 52

DO0080 Jiřina Neubauerová, Staňkov 4 52

86. místo

DO0097 Ladislav Vogeltanz, Chodov 0 51

87. místo

DO0091 Jaroslav Mužík, Kanice 7 50

DO0030 Jiří Anderle, Klenčí p.Č. 1 50

89. místo

DO0003 Daniel Žáček, Holýšov -2 48

90. místo

DO0069 Jiří Steinbach, Domažlice 10 47

91. místo

DO0096 Jana Beranová, Domažlice 10 46

92. místo

DO0058 Tomáš Vagner, Meclov 0 45

93. místo

DO0089 Petr Vránek, Domažlice 4 43

94. místo

DO0113 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn 0 42

95. místo

DO0110 Marcela Němcová, Kdyně 4 39

96. místo

DO0109 Václav Brada, Újezd sv. Kříže 7 37

DO0076 Ladislav Mastný, Čermná 1 37

DO0086 Jan Šašek, Miřkov -5 37

99. místo

DO0093 Renata Pechačová, Trhanov 1 36

DO0036 František Šik, Bělá n.R. 1 36

101. místo

DO0101 Pavel Sirový, Dolní Kamenice 4 35

102. místo

DO0107 Václav Kubáček, Polžice 1 34

103. místo

DO0108 Karel Šťastný, Újezd sv. Kříže 4 31

DO0033 Zdeněk Strouhal, Třebnice 0 31

105. místo

DO0105 Jiří Němec, Kdyně 8 26

106. místo

DO0094 Jakub Mužík, Kanice 10 23

DO0056 Michal Mužík, Kanice 4 23

DO0095 Jiří Stieber ml., Kdyně -2 23

109. místo

DO0106 Vilém Kaufman, Újezd sv. Kříže 1 21

DO0092 Josef Masťák, Domažlice 1 21

111. místo

DO0112 Leoš Kruml, Vránov 0 14

112. místo

DO0114 Radek Štainer, Újezd sv. Kříže 4 13

113. místo

DO0111 Šárka Forstová, Kdyně 0 12

114. místo

DO0115 Jiří Anderle st., Klenčí p.Č. 1 9

115. místo

DO0001 Milan Šatra, Domažlice 0 4

TÝMY

1. místo Rybičky 40 428

2. místo REMI 37 354

3. místo 4 Mušketýři 25 317

4. místo Stavran 25 316

5. místo Plaváčci 28 314

6. místo Bára 16 296

7. místo Bildové 40 284

8. místo Viktoriáni 31 263

9. místo Claas Team 13 252

10. místo Veselá čtyřka 22 246

11. místo RADAKA 13 243

12. místo Orlové 16 238

13. místo Rybáři 19 220

DOKO 39 220

15. místo Špekulíni 16 216

RSC Anderlecht Klenčí 16 216

17. místo JEAN 13 123

Výsledky utkání 10. kola Tip ligy

1. Slavia Karl. Vary – Jiskra Domažlice ČFL 2:3 2

2. Jiskra Domažlice B – Okula Nýrsko KPM 3:2 1

3. FK Staňkov – Rapid Plzeň KPM 2:6 2

4. SSC Bolevec – ZD Meclov KPM 1:1 0

5. Start Bělá n.R. – FK Žákava I.A 4:2 1

6. SK Krchleby 1921 – Sokol Mrákov I.B 1:4 2

7. SK Kdyně 1920 – Spartak Klenčí p.Č. I.B 2:2 0

8. Start Tlumačov B – Sokol Osvračín OP II. 2:2 0

9. TJ Holýšov B – FK Mířkov OP III. 0:2 2

10. Jiskra Domažlice – TJ Blatná (ženy) divize 3:1 1

Supertrefa (ST) = celkový počet vstřelených gólů = 45

Autor: Karolína Baborová