TIP LIGA DOMAŽLICKÉHO DENÍKU

JEDNOTLIVCI

1. místo

DO0013 Václav Hruška, Stráž (ST 35) 13 97

DO0011 Lukáš Kalous, Domažlice (ST 41) 13 97

DO0012 Markéta Kalousová, Kdyně (ST 37) 13 97

DO0010 Božena Kalousová, Dom. (ST 39) 13 97

5. místo

DO0088 Antonín Málek, Plzeň 10 96

6. místo

DO0052 Jaroslav Matějka, Poběžovice 7 94

7. místo

DO0029 Monika Hynčíková, Holýšov 10 91

8. místo

DO0027 Růžena Černá, Domažlice 10 89

9. místo

DO0048 Bohumil Šůs, Bělá n.R. 10 88

DO0038 Lubomír Jurečka, Dolní Valdorf 7 88

11. místo

DO0050 Vít Volicer, Staňkov (ST 33) 13 85

12. místo

DO0023 Vlastimil Horský, Poběžovice 4 82

13. místo

DO0024 Martin Pekhart, Drahotín 4 76

DO0022 Jiří Pekhart, Drahotín 4 76

15. místo

DO0028 Iva Pešková, Mantov 7 75

16. místo

DO0009 Věra Buršíková, Nový Kramolín 7 73

17. místo

DO0104 Jakub Mlynár, Kdyně 10 72

DO0084 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň 7 72

DO0082 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 7 72

DO0083 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 4 72

21. místo

DO0040 Miloslav Sláma, Tasnovice 10 70

DO0085 Petr Petr, Hostouň 7 70

DO0032 Zdeňka Starinská, Hora sv. Václava 4 70

DO0016 Barbora Baťová, Praha 1 70

DO0015 Alena Berková, Blížejov 1 70

DO0014 Petra Lehmann, Domažlice 1 70

DO0017 Karel Lehmann, Domažlice 1 70

28. místo

DO0034 Václav Jonáš, Bělá n.R. -1 68

29. místo

DO0057 Josef Vagner, Meclov 4 67

30. místo

DO0103 Jaroslav Matějka ml., Poběžovice 4 66

31. místo

DO0037 Ondřej Bek, Staňkov (ST 34) 13 64

DO0019 Petr Holinka, Staňkov 10 64

DO0007 Martin Buršík, Nový Kramolín 7 64

DO0059 Jiří Neumaier, Domažlice 7 64

DO0002 Radim Žáček, Holýšov 4 64

DO0046 Stanislav Kitzberger, Domažlice 1 64

37. místo

DO0060 Jiří Stieber st., Kdyně 10 63

DO0087 Drahoslav Málek, Horšovský Týn 4 63

DO0067 Alena Rumlová, Praha – Modřany 4 63

40. místo

DO0026 Martin Pešek, Mantov 7 62

41. místo

DO0018 Ján Holinka, Domažlice 1 61

42. místo

DO0041 Miloslav Knop, Pec p.Č. 7 60

DO0062 Ladislav Nauš st., Osvračín 7 60

DO0099 Patrik Suchý ml., Holýšov 7 60

DO0075 Pavla Mayerová, Horní Kamenice 4 60

46. místo

DO0049 Josef Vagner, Kvíčovice 1 59

47. místo

DO0006 Petr Buršík, Nový Kramolín 7 58

DO0025 Luboš Černý, Bělá nad Radbuzou 7 58

DO0004 Kamil Králík, Holýšov 4 58

DO0054 Věra Měšťáková, Vránov 4 58

DO0044 Pavel Votruba, Domažlice 4 58

DO0005 Karel Králík, Holýšov 1 58

53. místo

DO0055 Liliana Fričová, Přívozec 4 57

DO0070 Václav Hůtta, Domažlice 4 57

DO0090 Zdeňka Vránková, Domažlice 4 57

DO0074 Karel Hodoušek, Holýšov 1 57

57. místo

DO0053 Petr Bek, Staňkov 10 55

DO0021 Denisa Levá, Staňkov 10 55

DO0064 Milan Anderle, Klenčí p.Č. 7 55

DO0045 Antonín Beran, Domažlice 4 55

DO0043 Jan Ryneš, Mimov 4 55

62. místo

DO0102 Ladislav Hrudička, Únějovice 1 54

DO0100 Josef Hrudička, Únějovice 1 54

DO0073 Markéta Janečková, Holýšov 1 54

DO0061 Ladislav Nauš ml., Osvračín 1 54

66. místo

DO0047 Martin Frei, Domažlice 2 53

DO0035 Václav Landrgott, Bělá n.R. 2 53

68. místo

DO0065 Iva Anderlová, Klenčí p.Č. 7 52

DO0051 Anna Beková, Staňkov 4 52

DO0042 Jiří Frič, Přívozec 4 52

DO0020 Jan Holinka ml., Domažlice 4 52

72. místo

DO0081 Antonín Bek, Staňkov 4 51

DO0079 Nikolas Hodoušek, Holýšov 4 51

DO0098 Jakub Janeček, Holýšov 4 51

DO0078 Anna Janečková, Holýšov 4 51

DO0097 Ladislav Vogeltanz, Chodov 4 51

DO0072 Patrik Suchý, Holýšov 1 51

78. místo

DO0003 Daniel Žáček, Holýšov 4 50

79. místo

DO0030 Jiří Anderle, Klenčí p.Č. 1 49

DO0008 Václav Buršík, Nový Kramolín 1 49

81. místo

DO0068 Pavel Kruml, Radonice 4 48

DO0080 Jiřina Neubauerová, Staňkov 4 48

83. místo

DO0039 Jan Kvasnička, Miřkov 4 46

DO0031 Ondřej Starinský, Hora sv. Václava 4 46

85. místo

DO0077 Václav Blažek, Staňkov 4 45

DO0058 Tomáš Vagner, Meclov 4 45

DO0066 Ondřej Vránek, Praha – Modřany 4 45

88. místo

DO0063 Kamila Anderlová, Klenčí p.Č. 1 44

89. místo

DO0091 Jaroslav Mužík, Kanice 10 43

90. místo

DO0086 Jan Šašek, Miřkov 4 42

DO0113 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn 0 42

92. místo

DO0089 Petr Vránek, Domažlice 10 39

DO0071 Jiří Dokoupil, Domažlice 1 39

94. místo

DO0069 Jiří Steinbach, Domažlice 4 37

95. místo

DO0076 Ladislav Mastný, Čermná 4 36

DO0096 Jana Beranová, Domažlice -2 36

97. místo

DO0110 Marcela Němcová, Kdyně 7 35

DO0093 Renata Pechačová, Trhanov 0 35

DO0036 František Šik, Bělá n.R. -1 35

100. místo

DO0107 Václav Kubáček, Polžice 4 33

101. místo

DO0101 Pavel Sirový, Dolní Kamenice 4 31

DO0033 Zdeněk Strouhal, Třebnice 0 31

103. místo

DO0109 Václav Brada, Újezd sv. Kříže 4 30

104. místo

DO0108 Karel Šťastný, Újezd sv. Kříže 1 27

105. místo

DO0095 Jiří Stieber ml., Kdyně 4 25

106. místo

DO0106 Vilém Kaufman, Újezd sv. Kříže 7 20

DO0092 Josef Masťák, Domažlice 0 20

108. místo

DO0056 Michal Mužík, Kanice 4 19

109. místo

DO0105 Jiří Němec, Kdyně 1 18

110. místo

DO0112 Leoš Kruml, Vránov 0 14

111. místo

DO0094 Jakub Mužík, Kanice 4 13

112. místo

DO0111 Šárka Forstová, Kdyně 0 12

113. místo

DO0114 Radek Štainer, Újezd sv. Kříže 10 9

114. místo

DO0115 Jiří Anderle st., Klenčí p.Č. 7 8

115. místo

DO0001 Milan Šatra, Domažlice 0 4

TÝMY

1. místo Rybičky 52 388

2. místo REMI 34 317

3. místo 4 Mušketýři 19 292

4. místo Stavran 31 291

5. místo Plaváčci 25 286

6. místo Bára 4 280

7. místo Bildové 22 244

8. místo Claas Team 19 239

9. místo Viktoriáni 25 232

10. místo RADAKA 13 230

11. místo Veselá čtyřka 16 224

12. místo Orlové 7 222

13. místo Rybáři 16 201

14. místo Špekulíni 31 200

RSC Anderlecht Klenčí 16 200

16. místo DOKO 13 181

17. místo JEAN 16 110

Výsledky utkání 9. kola Tip ligy:

1. Jiskra Domažlice – Sokol Hostouň ČFL 3:2 1

2. TJ Holýšov – Baník Stříbro KPM 2:2 0

3. Start Tlumačov – FK Staňkov KPM 1:2 2

4. ZD Meclov – Jiskra Domažlice B KPM 1:3 2

5. Tatran Chodov – Sokol Postřekov I.B 1:3 2

6. FK Planá – SK Krchleby 1921 I.B 1:5 2

7. Dynamo Horš. Týn – SK Kdyně 1920 I.B 3:0 1

8. SK Poběžovice – Dynamo Bukovec OP II. 1:2 2

9. Sokol Zahořany – Sokol Pocinovice OP III. 3:2 1

10. Sokol Kout n.Š. – FK Staňkov C OP IV. 3:1 1

Supertrefa (ST) = celkový počet vstřelených gólů = 41

Autor: Karolína Baborová.