Vítězství v něm putovalo opět do Staňkova, když po Petru Holinkovi tentokrát zvítězila Soňa Bušková.

Premiantka získala v tomto kole třináct bodů a zcela deklasovala své konkurenty.

Premiérově nebyly kvůli koronavirovému zmrazení sportu i na amatérské úrovni do Tip ligy zařazeny fotbalové zápasy z regionálních soutěží, ale z několika nejvyšších evropských lig, které se aktuálně hrají.

Odměnu pro vítěze jednotlivých kol je možné vyzvednout v redakci Domažlického deníku v pracovní dny od 9 do 16 hodin nebo po telefonické domluvě (tel.: 602 661 175).

Tipovat je možné i přes internet na webové adrese www.denik.cz/tipliga.

Do podzimní Tip ligy Domažlického deníku se zatím zapojilo 109 hráčů a 17 čtyřčlenných týmů.

Milánské derby v italské nejvyšší fotbalové soutěži mezi Interem (v modročerném) a AC skončilo vítězstvím hostujícího AC 2:1, a tak byla na předposledním devátém řádku kuponu 9. kola Tip ligy Domažlického deníku správným tipem dvojka.Zdroj: Zdroj: sempremilan.com

Správné výsledky zápasů 9. kola Tip ligy:

1. Leicester City – Aston Villa GB 0:1 2

2. Newcastle United – Manchester United GB 1:4 2

3. Sheffield United – Fulham FC GB 1:1 0

4. West Bromwich Albion – Burnley FC GB 0:0 0

5. Manchester City – Arsenal FC GB 1:0 1

6. Everton FC – Liverpool FC GB 2:2 0

7. Crystal Palace – Brighton & Hove Albion GB 1:1 0

8. Tottenham Hotspur – West Ham United GB 3:3 0

9. Inter Milán – AC Milán I 1:2 2

10. TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund D 0:1 2

Supertrefa (celkový počet gólů v uvedených utkáních) = 25

Pavel Kruml byl v čele dostižen, Jinitové v týmech unikají

CELKOVÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI:

1. místo

DO0080 Soňa Bušková, Staňkov 13 81

DO0022 Pavel Kruml, Domažlice 4 81

3. místo

DO0069 Jiří Marek, Hostouň 4 79

4. místo

DO0079 Ondřej Bušek, Staňkov 7 78

5. místo

DO0035 Jana Beranová, Domažlice 4 72

DO0060 Jan Kvasnička, Mířkov 1 72

7. místo

DO0051 Miloslav Sláma, Tasnovice 0 68

8. místo

DO0070 Věra Marková, Hostouň 1 66

9. místo

DO0072 Miroslav Zitterbart, Hostouň 4 63

DO0024 Petr Holinka, Staňkov 1 63

DO0025 Denisa Levá, Staňkov 1 63

DO0016 Jiří Pekhart, Drahotín 1 63

DO0015 Martin Pekhart, Drahotín 1 63

DO0071 Tomáš Zitterbart, Hostouň 1 63

DO0027 Jan Holinka st., Domažlice -2 63

16. místo

DO0021 Jiří Steinbach, Domažlice 7 60

DO0057 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 7 60

DO0028 Václav Landrgott, Bělá nad Radbuzou 1 60

19. místo

DO0048 Jiří Frič, Přívozec 4 59

20. místo

DO0077 Vít Volicer, Staňkov 4 57

DO0034 Karel Bečvář, Domažlice 1 57

DO0036 Antonín Beran, Domažlice 1 57

DO0059 Petr Petr, Hostouň 1 57

DO0013 Luboš Černý, Poběžovice -2 57

DO0050 Martin Frei, Domažlice -2 57

DO0067 Ondřej Starinský, Hora Sv. Václava -2 57

DO0043 Bohumil Šůs, Bělá nad Radbuzou -2 57

DO0066 Ondřej Vránek, Praha-Modřany -2 57

29. místo

DO0004 Václav Blažek, ? 1 55

30. místo

DO0014 Vlastimil Horský, Poběžovice 4 54

DO0040 Jaroslav Matějka, Poběžovice 1 54

DO0046 Ladislav Nauš ml., Osvračín 1 54

DO0052 Karel Lehmann, Domažlice -5 54

34. místo

DO0002 Petr Bek st., Staňkov 4 52

DO0087 Jaroslava Bečvářová, Domažlice 1 52

DO0001 Petr Bek ml., Staňkov 1 52

DO0055 Petra Lehmann, Domažlice -7 52

38. místo

DO0023 Jiří Dokoupil, Domažlice 1 51

DO0101 Jaroslav Hlavsa, Nevolice 1 51

DO0056 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 1 51

DO0010 Václav Buršík, Nový Kramolín -2 51

DO0011 Petr Buršík, Nový Kramolín -2 51

DO0026 Jan Holinka ml., Domažlice -2 51

DO0061 Drahoslav Málek, Horšovský Týn -2 51

DO0047 Ladislav Nauš st., Osvračín -2 51

DO0065 Zdeňka Starinská, Hora Sv. Václava -2 51

DO0068 Martina Vránková, Domažlice -2 51

DO0054 Barbora Baťová, Praha -5 51

DO0053 Alena Berková, Blížejov -5 51

DO0073 Martin Pešek, Mantov -5 51

51. místo

DO0062 Jan Šašek, Mířkov 4 48

DO0082 Stanislav Kitzberger, Domažlice 0 48

DO0030 Václav Jonáš, Bělá nad Radbuzou -2 48

DO0031 František Šik, Bělá nad Radbuzou -5 48

55. místo

DO0020 Václav Hůtta, Domažlice 4 46

DO0003 Ondra Bek, Osvračín -5 46

57. místo

DO0049 Jiří Neumaier, Domažlice 4 45

DO0012 Martin Buršík, Nový Kramolín 1 45

DO0058 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň -2 45

60. místo

DO0103 Michal Mužík, Kanice 0 44

61. místo

DO0008 Antonín Bek, Staňkov -2 43

DO0007 Anna Beková, Staňkov -2 43

DO0006 Nikolas Hodoušek, Holýšov -2 43

64. místo

DO0075 Růžena Černá, Domažlice 4 42

DO0076 Monika Hynčíková, Holýšov 4 42

DO0009 Věra Buršíková, Nový Kramolín -2 42

DO0041 Jaroslav Matějka ml., Poběžovice -8 42

68. místo

DO0032 Vladislav Ernst, Staňkov 5 41

DO0093 Markéta Janečková, Holýšov -2 41

70. místo

DO0005 Anna Janečková, Holýšov 1 40

DO0033 Josef Vágner, Kvíčovice 1 40

72. místo

DO0081 Šárka Forstová, Kdyně 0 39

DO0045 Stanislav Hrnčíř, Domažlice 0 39

DO0091 Vilém Kaufman, Újezd Sv. Kříže -2 39

75. místo

DO0094 Patrik Suchý st., Holýšov 1 38

DO0097 Jiřina Neubauerová, Staňkov -2 38

77. místo

DO0098 Pavla Mayerová, Horní Kamenice -5 35

78. místo

DO0037 Marie Rynešová, Mimov -5 33

DO0089 Karel Šťastný, Újezd Sv. Kříže -5 33

80. místo

DO0096 Patrik Suchý ml., Holýšov -8 32

81. místo

DO0102 Jaroslav Mužík, Kanice 0 30

DO0088 Pavel Sirový, Dolní Kamenice -8 30

83. místo

DO0038 Jan Ryneš, Mimov -2 27

DO0104 Květoslava Bartošíková, Třebnice -5 27

DO0078 Věra Měšťáková, Vránov -5 27

DO0064 Zdeňka Vránková, Domažlice -5 27

87. místo

DO0085 Kamil Králík, Holýšov -5 26

88. místo

DO0063 Petr Vránek, Domažlice -5 24

DO0083 Daniel Žáček, Holýšov -5 24

90. místo

DO0019 Jiří Anderle ml., Klenčí p.Č. -2 23

DO0084 Radim Žáček, Holýšov -2 23

DO0095 Karel Hodoušek, Holýšov -5 23

93. místo

DO0092 Václav Kubáček, Polžice 4 21

DO0018 Iva Anderlová, Klenčí pod Čerchovem -2 21

DO0090 Václav Brada, Újezd Sv. Kříže -2 21

96. místo

DO0074 Iva Pešková, Mantov -5 20

97. místo

DO0017 Milan Anderle, Klenčí p.Č. 1 18

98. místo

DO0086 Karel Králík, Holýšov -5 17

99. místo

DO0042 Miloslav Knop, Pec 0 16

100. místo

DO0039 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn 0 13

101. místo

DO0029 Liliana Fričová, Přívozec -5 11

102. místo

DO0044 Pavel Votruba, Domažlice 0 10

103. místo

DO0100 Kamila Anderlová, Klenčí p.Č. 1 9

104. místo

DO0105 Václav Prokůpek, Lučiště 0 7

105. místo

DO0099 Jiří Anderle st., Klenčí p.Č. -5 6

106. místo

DO0106 Matěj Prokůpek, Lučiště 0 1

107. místo

DO0107 Jiří Prokůpek, Lučiště 0 -2

DO0108 Jiřina Prokůpková, Lučiště 0 -2

DO0109 Milan Šatra, Domažlice -2 -2

CELKOVÉ POŘADÍ - TÝMY:

1. místo JINITOVÉ 10 271

2. místo STAVRAN 19 243

3. místo VIKTORIÁNI -2 240

4. místo DOKO 16 238

5. místo 4 MUŠKETÝŘI 4 237

6. místo VESELÁ ČTYŘKA -8 216

7. místo PLAVÁČCI 7 213

8. místo BÁRA -22 208

9. místo ŠPEKULÍNI 1 205

10. místo BÍLDOVÉ -5 189

11. místo RYBÁŘI -5 169

12. místo REMI -2 155

13. místo ORLOVÉ -14 134

14. místo JEAN -5 114

15. místo RADAKA Holýšov -17 90

16. místo RSC ANDERLECHT Klenčí -2 71

17. místo PROKŮPKOVI 0 4

Autor: Karolína Baborová