V prvním poločase Domažlice dostaly jeden gól a další obdržely v druhé půli. Ve 13. min. se dostal ke střele Havlíček, ale jeho střelu zblokovala domácí obrana. Dobrým zákrokem se blýskl Korba v 15. min., kdy vyškrábl střelu domácích na roh.

Ve 22. min. po pěkné kombinaci Husník střílel nad branku domácích. Další výborný zákrok si připsal Korba ve 27. min., když zlikvidoval samostatný únik domácího útočníka. V 31. min. Jiskra neuhlídala ve vápně domácího hráče a ten otevřel skóre zápasu - 1:0

Škrabalův pokus z 36. min. minul branku domácích. Do druhého poločasu vstoupili hráči Jiskry velmi aktivně a hned v 46. min. nastřelil Levý hlavou břevno a v zápětí další jeho střelu brankář domácích zneškodnil.V 49. min. střílel nad bránu Minařík. Po pěkné akci Minaříka s Hoškem střílel posledně jmenovaný těsně vedle svatyně domácích. Po velkém tlaku Jiskry se potvrdilo heslo ´nedáš-dostaneš´ a 64. min. šli tři domácí na brankáře a zvýšili na 2:0.

V 66. min. Korba vyrazil střelu domácích. Do velké šance se dostal v 72. min. střídající Braun, ale trefil pouze brankáře. O pět minut později se opět dostal do šance Braun, ale jeho střelu domácí odvrátili na roh. V 88. min. Jiskra faulovala ve vápně, načež rozhodčí nařídil penaltu. Tu domácí s přehledem proměnili – 3:0

Poslední příležitost změnit stav utkání měl Pačesný v 90. min., ale mířil nad bránu.

Sestava Jiskry Domažlice: Korba - Pačesný, Waldmann, Brychcín, Jurko - Škrabal, Husník (46' Braun), Hošek, Minařík - Levý, Havlíček. Trenéři: Brichcín, Pavlíček.