Vítězkou se stala v letošní podzimní části soutěže už podruhé (poprvé ve druhém kole) Jaroslava Bečvářová z okresního města, která jako jediná z více než stovky tipujících hráčů získala sedmnáct bodů.

Že vám toto číslo nesedí?

Je to ale v pořádku. Kdyby se vítězka při tipování přes internet sama neobrala o dva body tím, že neuvedla bonusový kód pro tento týden, tak v 11. kole Tip ligy brala bodů dokonce devatenáct! To znamená, že z deseti výsledků netrefila pouze jeden!

V jejím případě to bylo utkání francouzské ligy mezi St. Etienne a Montpellierem (0:1), v němž tipla remízu.

Odměnu pro vítěze jednotlivých kol je možné vyzvednout po telefonické domluvě (tel.: 602 661 175) v redakci Domažlického deníku nebo na jiném dohodnutém místě.

Tipovat je možné i přes internet na webové adrese www.denik.cz/tipliga.

Do podzimní Tip ligy Domažlického deníku se zapojilo 109 hráčů a 17 čtyřčlenných týmů.

Správné výsledky zápasů 11. kola Tip ligy:

1. Wolverhampton – Crystal Palace GB 2:0 1

2. Liverpool – West Ham United GB 2:1 1

3. Burnley – Chelsea GB 0:3 2

4. Freiburg – Leverkusen D 2:4 2

5. Mönchengladbach – Lipsko D 1:0 1

6. Frankfurt – Brémy D 1:1 0

7. St. Etienne – Montpellier F 0:1 2

8. Anderlecht Brusel – Antverpy B 1:0 1

9. Crotone – Atalanta Bergamo I 1:2 2

10. AS Ŕím – Fiorentina I 2:0 1

Supertrefa (celkový počet gólů v uvedených utkáních) = 24

JEDNOTLIVCI CELKOVĚ:

1. místo

DO0022 Pavel Kruml, Domažlice 13 102

2. místo

DO0079 Ondřej Bušek, Staňkov 16 99

3. místo

DO0069 Jiří Marek, Hostouň 13 97

4. místo

DO0080 Soňa Bušková, Staňkov 7 90

5. místo

DO0060 Jan Kvasnička, Mířkov 13 87

6. místo

DO0051 Miloslav Sláma, Tasnovice 10 83

7. místo

DO0024 Petr Holinka, Staňkov 13 81

DO0025 Denisa Levá, Staňkov 13 81

DO0016 Jiří Pekhart, Drahotín 13 81

DO0015 Martin Pekhart, Drahotín 13 81

DO0070 Věra Marková, Hostouň 10 81

DO0059 Petr Petr, Hostouň 10 81

DO0035 Jana Beranová, Domažlice 7 81

14. místo

DO0001 Petr Bek ml., Staňkov 16 79

15. místo

DO0028 Václav Landrgott, Bělá n.R. 13 78

DO0021 Jiří Steinbach, Domažlice 13 78

DO0027 Jan Holinka st., Domažlice 10 78

DO0071 Tomáš Zitterbart, Hostouň 10 78

19. místo

DO0034 Karel Bečvář, Domažlice 11 76

20. místo

DO0072 Miroslav Zitterbart, Hostouň 7 75

21. místo

DO0087 Jaroslava Bečvářová, Domažlice 17 74

22. místo

DO0026 Jan Holinka ml., Domažlice 16 72

DO0010 Václav Buršík, Nový Kramolín 13 72

DO0014 Vlastimil Horský, Poběžovice 10 72

DO0050 Martin Frei, Domažlice 7 72

DO0057 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 7 72

27. místo

DO0002 Petr Bek st., Staňkov 13 70

28. místo

DO0046 Ladislav Nauš ml., Osvračín 13 69

DO0067 Ondřej Starinský, Hora Sv. Václava 10 69

DO0066 Ondřej Vránek, Praha-Modřany 10 69

DO0036 Antonín Beran, Domažlice 4 69

DO0013 Luboš Černý, Poběžovice 4 69

33. místo

DO0004 Václav Blažek, ? 10 67

34. místo

DO0011 Petr Buršík, Nový Kramolín 13 66

DO0052 Karel Lehmann, Domažlice 10 66

DO0040 Jaroslav Matějka, Poběžovice 10 66

DO0056 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 10 66

38. místo

DO0048 Jiří Frič, Přívozec 1 65

39. místo

DO0055 Petra Lehmann, Domažlice 10 64

40. místo

DO0047 Ladislav Nauš st., Osvračín 13 63

DO0054 Barbora Baťová, Praha 10 63

DO0053 Alena Berková, Blížejov 10 63

DO0101 Jaroslav Hlavsa, Nevolice 10 63

DO0023 Jiří Dokoupil, Domažlice 7 63

DO0065 Zdeňka Starinská, Hora Sv. Václava 7 63

DO0068 Martina Vránková, Domažlice 7 63

47. místo

DO0009 Věra Buršíková, Nový Kramolín 13 61

48. místo

DO0012 Martin Buršík, Nový Kramolín 10 60

DO0041 Jaroslav Matějka ml., Poběžovice 10 60

DO0030 Václav Jonáš, Bělá nad Radbuzou 7 60

DO0031 František Šik, Bělá nad Radbuzou 7 60

DO0077 Vít Volicer, Staňkov 1 60

53. místo

DO0043 Bohumil Šůs, Bělá nad Radbuzou 0 59

54. místo

DO0075 Růžena Černá, Domažlice 16 58

DO0003 Ondra Bek, Osvračín 10 58

DO0073 Martin Pešek, Mantov 7 58

DO0020 Václav Hůtta, Domažlice 4 58

58. místo

DO0103 Michal Mužík, Kanice 13 57

DO0049 Jiří Neumaier, Domažlice 13 57

DO0058 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň 7 57

DO0062 Jan Šašek, Mířkov 4 57

62. místo

DO0076 Monika Hynčíková, Holýšov 7 55

DO0008 Antonín Bek, Staňkov 4 55

DO0007 Anna Beková, Staňkov 4 55

DO0006 Nikolas Hodoušek, Holýšov 4 55

66. místo

DO0061 Drahoslav Málek, Horšovský Týn 4 54

67. místo

DO0033 Josef Vágner, Kvíčovice 13 53

DO0093 Markéta Janečková, Holýšov 10 53

DO0094 Patrik Suchý st., Holýšov 10 53

70. místo

DO0032 Vladislav Ernst, Staňkov 7 50

DO0098 Pavla Mayerová, Horní Kamenice 7 50

72. místo

DO0088 Pavel Sirový, Dolní Kamenice 16 49

DO0005 Anna Janečková, Holýšov 4 49

74. místo

DO0082 Stanislav Kitzberger, Domažlice 0 48

75. místo

DO0097 Jiřina Neubauerová, Staňkov 10 47

DO0096 Patrik Suchý ml., Holýšov 7 47

77. místo

DO0104 Květoslava Bartošíková, Třebnice 13 45

78. místo

DO0037 Marie Rynešová, Mimov 10 43

79. místo

DO0102 Jaroslav Mužík, Kanice 10 40

DO0038 Jan Ryneš, Mimov 7 40

81. místo

DO0081 Šárka Forstová, Kdyně 0 39

DO0045 Stanislav Hrnčíř, Domažlice 0 39

DO0091 Vilém Kaufman, Újezd Sv. Kříže 0 39

84. místo

DO0019 Jiří Anderle ml., Klenčí p.Č. 10 38

85. místo

DO0092 Václav Kubáček, Polžice 16 37

86. místo

DO0085 Kamil Králík, Holýšov 10 36

DO0078 Věra Měšťáková, Vránov 7 36

DO0064 Zdeňka Vránková, Domažlice 7 36

89. místo

DO0095 Karel Hodoušek, Holýšov 7 35

90. místo

DO0090 Václav Brada, Újezd Sv. Kříže 13 34

DO0083 Daniel Žáček, Holýšov 10 34

92. místo

DO0018 Iva Anderlová, Klenčí p.Č. 10 33

DO0084 Radim Žáček, Holýšov 10 33

DO0089 Karel Šťastný, Újezd Sv. Kříže 0 33

95. místo

DO0063 Petr Vránek, Domažlice 4 30

96. místo

DO0086 Karel Králík, Holýšov 10 27

DO0017 Milan Anderle, Klenčí p.Č. 7 27

DO0074 Iva Pešková, Mantov 7 27

99. místo

DO0099 Jiří Anderle st., Klenčí p.Č. 10 21

DO0100 Kamila Anderlová, Klenčí p.Č. 10 21

101. místo

DO0042 Miloslav Knop, Pec -1 15

102. místo

DO0029 Liliana Fričová, Přívozec 1 14

103. místo

DO0039 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn 0 13

104. místo

DO0044 Pavel Votruba, Domažlice 0 10

105. místo

DO0105 Václav Prokůpek, Lučiště 0 7

106. místo

DO0106 Matěj Prokůpek, Lučiště 0 1

107. místo

DO0107 Jiří Prokůpek, Lučiště 0 -2

DO0108 Jiřina Prokůpková, Lučiště 0 -2

DO0109 Milan Šatra, Domažlice 0 -2

TÝMY CELKOVĚ:

1. místo JINITOVÉ 40 331

2. místo VIKTORIÁNI 52 312

3. místo 4 MUŠKETÝŘI 40 303

4. místo DOKO 37 301

5. místo STAVRAN 31 285

6. místo PLAVÁČCI 34 276

7. místo ŠPEKULÍNI 49 274

8. místo VESELÁ ČTYŘKA 34 264

9. místo BÍLDOVÉ 49 259

10. místo BÁRA 40 256

11. místo RYBÁŘI 16 214

12. místo REMI 37 198

13. místo ORLOVÉ 34 188

14. místo JEAN 29 143

15. místo RADAKA Holýšov 40 130

16. místo RSC ANDERLECHT Klenčí 37 119

17. místo PROKŮPKOVI 0 4

Autor: Karolína Baborová