Fotbalové fanoušky opět čeká skvělá fotbalová podívaná.

Divize

Už dnes se na domácí půdě ukáže divizní Jiskra Domažlice, která si na 16. hodinu pozvala mužstvo Votic. Jiskra v posledním kole proti Meteoru odstartovala vítěznou vlnu, kterou bude chtít prodloužit.

Krajský přebor

Trhákem kola Puma krajského přeboru bude nedělní derby Holýšova a Slavoje Koloveč. Pořadatelé čekají rekordní účast a diváci se opravdu nudit nebudou. „Utkání s Kolovčí bude opravdu zajímavé. V posledních kolech se jim moc nedařilo, ale i tak tuším jejich výhru,“ prozradil holýšovský kouč Štěpán Hirschl a pokračoval: „Derby jsou ošemetná a my se budeme snažit získat tři body. Nemyslím, že vítězství ukáže tým, který bude na konci podzimu výše. Kolovečtí mají hodně silný tým a potřebují vyhrát, aby se dostali na vítěznou vlnu.“
K nedělnímu utkání se vyjádřil i kolovečský Milan Lucák: „Čeká nás těžké utkání. Navím máme zraněného Vlčka a budou nám chybět i další opory. Doufám ale v naši výhru, i když to kluci nebudou mít lehké. Hlavně, když přijdou fanoušci, protože pro ně fotbal hrajeme!“
Utkání v Holýšově odstartuje s nedělní 17. hodinou.

I.A třída

Staňkov má na svém kontě po třech kolech pouhý jeden bod a dnes zajíždí do Zruče, kde se od 17 hodin pokusí svoji sbírku rozšířit.
Rezerva Domažlic v neděli od 17 hodin hraje na domácí půdě. Na Střelnici přijedou Luby a domácí mužstvo se bude snažit udržet krok se špičkou tabulky.

I.B třída

První kolo I.B třídy zatím moc nenapovědělo. Chodov, Klenčí a Horšovský Týn mají prozatím 3 body a Mrákov, Postřekov a nováček z Krchleb jsou zatím bez bodu.

Ve druhém kole hrají na domácím hřišti všechny okresní týmy. Krchleby dnes od 17 hod. hostí Krchleby, Dynamo Horšovský Týn od 15 hod. Bezdružice a do Chodova v 17 hodin přijede Sulkov. Zítra od 17 hodin hraje Postřekov s Kostelcem a Mrákov s Dlouhým Újezdem.