TJ Staňkov naplno bodoval i Mrákově

Mrákov – První výjezd TJ Staňkov na hřiště soupeře v nové sezoně skončil pro tým Milana Kuchariče úspěšně. Staňkov má po dvou odehraných kolech šest bodů. Sokol Mrákov v minulém kole obržel šest branek v Postřekově a přišel i o brankáře Korbu, který za své vyloučení obdržel sedmizápasový trest. Tři góly v zápase v Mrákově vstřelil obránce Petr Bukovský a Staňkov přesvědčivě zvítězil 3:0.

31.8.2010

Petr Bukovský vstřelil hattrick. Ačkoliv Bukovský (u míče) působí v týmu TJ Staňkov na pozici středního obránce, povedlo se mu vsítit do branky Mrákova hned tři gólyFoto: Foto: Jiří Pojar

Sokol Mrákov – TJ Staňkov 0:3 (0:2)

Během prvních dvaceti minut si Staňkov vytvořil tři šance, ale první gól dal až poté Bukovský, když se prosadil ve skrumáži po rohovém kopu. Stejný hráč přidal druhý gól hlavou. V první půli mělo staňkovské mužstvo jasně navrch, dařila se mu kombinace a domácí prakticky k ničemu nepustilo.

„Po změně stran jsme se trochu přizpůsobili hře Mrákova na nakopávané míče, přesto dal Petr Bukovský ještě jeden gól a korunoval tak svůj výborný výkon,“ zhodnotil zápas trenér Staňkova Milan Kucharič. V dresu Staňkova si odbyl premiéru útočník Jiří Rejthar, nová posila z TJ Slavoj Koloveč.

TJ Staňkov: Jánský - Hrach, Dolejš, Bukovský, Bozděch - Forst, Hrdina, Dostálík, Brož - Janka, Rejthar.

Autor: Martin Steinbach

31.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Majitel našel svůj vůz nabouraný

Vyhláška donutí majitele objektů k pořízení popelnic

Videosouhrn SPECIÁL: Česko zpívalo koledy. Podívejte se

Ve stejnou chvíli zpívalo neuvěřitelných 125 tisíc lidí po celé zemi stejné vánoční koledy. Přinášíme vám speciální vydání videosouhrnu, díky kterému budete moci nasát vánoční atmosféru z mnoha míst najednou.

Spadlý strom u České Kubice zastavil vlaky

Česká Kubice – Na 110 minut se ve čtvrtek vyšplhalo zpoždění prvního ranního expresu (s odjezdem v 8.01), který spojuje Domažlice s Prahou a jehož výchozí stanicí je Mnichov. U České Kubice musel zastavit před spadlým stromem.

Horšovský Týn – Proměna celé plochy před obchodem „Mix“ včetně nového podloží, komunikace, chodníků a rozšíření stávajícího počtu parkovacích míst na sídlišti Malé Předměstí v Horšovském Týně. To je výsledek rozsáhlé rekonstrukce, která se v současné době blíží ke konci její druhé etapy.