Po kšiltovce Tomáše Řepky, originálním triku, šále, půllitru s logem Sparty a plakátu s podpisy hráčů i realizačního týmu bažili mnozí z celkem 277 účastníků tradiční tipovací soutěže. „Začal jsem tipovat poměrně pozdě, až v devátém kole, kdy se v novinách poprvé objevilo, o co se bude hrát. Cena byla lákavá, tak proč to nezkusit,“ říká Kruml.

Zpočátku se k němu štěstí obracelo zády, přestože na fotbal chodí každý víkend, k tomu pečlivě studoval tabulky, odehrané zápasy a další statistiky. „Dařilo se mi v nižších soutěžích, ale vyhořel jsem na divizním Kolovči. Tam jsem výsledek netrefil ani jednou, protože Slavoji stále věřím a nedokážu vsadit proti,“ vysvětluje člen kolovečského kotle. V rozhodujícím 12. kole šlo o Sparťanský balíček, proto vsadil na štěstěnu, nekoukal do tabulek a na tiketu zaškrtl samé jedničky. Stejně postupovalo dalších osm soutěžících, mezi nimi i jeho otec. O vítězi rozhodl Krumlův tip na Supertrefu, kdy se nejvíce přiblížil 46 brankám, které v tipovaných utkáních padly.

„Všechny sparťanské suvenýry pro mě mají velkou cenu, takže si je nechám. Tričko vypadalo na první pohled malé, je to elko, ale dostal jsem se do něj, takže se těším, až v něm vyjdu před Plzeňáky a slávisty,“ říká s úsměvem. Jasno má i v případě ostatních cen za výhru v předposledním z třinácti kol podzimní části Tip ligy. „Tátovi bych nabídl ochutnat pálenku, on fandí Slovanu Bratislava, ale nepije, takže přijde vhod na fotbale. Polštář z kanafasu si určitě vezmou děti a na večeři ke Svatému Jánovi do Trhanova pozvu manželku,“ přibližuje úspěšný tipař, jak s výhrou naloží. Na jaře se do soutěže o televizi a další hodnotné ceny zapojí hned od začátku.