JEDNOTLIVCI

1. místo

DO0026 Ondra Bek, Staňkov 10 116

2. místo

DO0156 Vít Volicer, Staňkov 7 115

3. místo

000132 Jar. Stoklasa, Hostouň 7 107

4. místo

DO0109 Václav Buršík, Nový Kramolín 7 107

DO0122 Miloslav Sláma, Tasnovice 7 107

6. místo

DO0131 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 7 104

7. místo

DO0134 Petr Petr, Hostouň 7 101

DO0106 Martin Buršík, Nový Kramolín -2 101

9. místo

DO0103 Jiří Steinbach, Domažlice 7 98

10. místo

DO0144 Daniel Žáček, Holýšov 7 95

DO0035 Lukáš Pittr, Postřekov 4 95

DO0141 Radim Žáček, Holýšov 4 95

13. místo

DO0064 Karel Bečvář, Domažlice 16 93

14. místo

DO0079 Miroslav Beran, Meclov 7 92

DO0133 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň 4 92

16. místo

DO0117 Jan Ryneš, Mimov 10 89

DO0138 Ondřej Starinský, Poběžovice 7 89

DO0135 Ondřej Vránek, Praha 7 89

19. místo

DO0033 Josef Psutka, Postřekov 10 86

DO0012 Růžena Černá, Domažlice 7 86

DO0104 Jiří Dokoupil, Domažlice 7 86

DO0136 Alena Rumlová, Praha 1 86

DO0140 Zdeňka Vránková, Domažlice 1 86

24. místo

DO0155 Václav Kubáček, Polžice 7 85

25. místo

DO0078 Vladimír Svoboda, Mašovice 13 83

DO0129 Jan Kvasnička, Miřkov 7 83

DO0051 Jaroslav Matějka, Poběžovice 4 83

DO0137 Zdeňka Starinská, Poběžovice 4 83

DO0024 Marketa Janečková, Holýšov 1 83

DO0075 Martin Pekhart, Drahotín 1 83

DO0074 Jiří Pekhart, Drahotín 1 83

32. místo

DO0153 Drahoslav Málek, H. Týn 10 82

DO0112 Kristýna Fujanová, Hostouň 4 82

34. místo

DO0065 Jaroslava Bečvářová, Domaž. 10 81

DO0037 Karel Lehmann, Domažlice -1 81

DO0038 Barbora Baťová, Praha -4 81

37. místo

DO0060 Jiří Frič, Přívozec 7 80

DO0114 Václav Jonáš, Bělá n.R. 4 80

DO0095 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn 2 80

DO0108 Petr Buršík, Nový Kramolín -2 80

41. místo

DO0150 Josef Hrudička, Únějovice 13 79

DO0145 Karel Králík, Holýšov 7 79

DO0151 Martin Pluhař, Únějovice 4 79

44. místo

DO0014 Monika Hynčíková, Holýšov 7 78

DO0076 Martin Příbek, Meclov 0 78

DO0039 Alena Berková, Blížejov -4 78

DO0040 Petra Lehmann, Domažlice -4 78

48. místo

DO0130 Josef Vagner, Kvíčovice 11 77

DO0022 Pavla Maireová, H. Kamenice 10 77

DO0010 Ladislav Nauš, Osvračín 7 77

DO0027 Petr Bek, Staňkov 4 77

DO0118 Vilem Kaufman, Újezd sv. K. 4 77

DO0142 Kamil Králík, Holýšov 4 77

54. místo

DO0045 Josef Dolejš, Meclov 10 76

DO0152 Eva Pluhařová, Únějovice 4 76

DO0154 Karel Šťastný, Újezd sv. Kříže 4 76

DO0046 Iveta Pajmová, Chodov -2 76

58. místo

DO0158 Martin Vogeltanz, Mašovice 4 75

59. místo

DO0105 Pavel Kruml, Radonice 10 74

DO0003 Jiří Anderle, Klenčí 4 74

DO0086 Václav Hruška, Stráž 4 74

DO0087 Martin Hruška, Stráž 4 74

DO0085 Lukáš Kalous, Domažlice 4 74

DO0084 Božena Kalousová, Domažlice 4 74

DO0128 Jan Šašek, Miřkov 4 74

DO0143 Věra Měšťáková, Vránov 1 74

DO0062 Jiří Stieber, Kdyně 1 74

DO0013 Martin Pešek, Mantov 0 74

69. místo

DO0056 Marie Pojarová, Domažlice 7 73

DO0069 Pavel Böhm, Trhanov 1 73

71. místo

DO0019 Antonín Bek, Staňkov 4 72

DO0123 Pavel Sirový, Dolní Kamenice 4 72

73. místo

DO0093 Josef Fujan, Hostouň 10 71

DO0089 Denisa Levá, Staňkov 10 71

DO0116 Marie Rynešová, Mimov 10 71

DO0071 Dagmar Pavlasová, Podlažice 7 71

DO0082 Jaroslav Petřík, Merklín 7 71

DO0009 Ladislav Nauš ml., Osvračín 1 71

DO0097 Jana Beranová, Domažlice -2 71

DO0061 Liliana Fričová, Přívozec -2 71

DO0016 Jakub Janeček, Holýšov -2 71

82. místo

DO0115 Vladimír Kostrhoun, Poběž. 13 70

DO0096 Josef Švehla, Chocomyšl 13 70

DO0007 Iva Anderlová, Klenčí -2 70

85. místo

DO0091 Jan Holinka ml., Domažlice 7 68

DO0042 Jiří Neumaier, Domažlice 7 68

DO0032 Vlasta Psutková, Postřekov 4 68

DO0092 Jaroslav Hlavsa, Nevolice -1 68

DO0073 Vlastimil Horský, Poběžovice -2 68

DO0025 Patrik Suchý, Holýšov -2 68

DO0015 Patrik Suchý ml., Holýšov -2 68

92. místo

DO0004 Kamila Anderlová, Klenčí 1 67

93. místo

DO0111 František Šik, Bělá 4 66

DO0023 Karel Hodoušek, Holýšov -2 66

DO0018 Nikolas Hodoušek, Holýšov -2 66

96. místo

DO0088 Jan Holinka, Domažlice 10 65

DO0036 Šárka Forstová, Kdyně 7 65

DO0028 Láďa Mastný, Srbice 7 65

DO0110 Jaroslav Matějka ml., Poběž. 7 65

DO0044 Jiří Beran, Meclov 4 65

DO0102 Václav Hůtta, Domažlice 4 65

DO0047 Kristýna Pojarová, Domažlice 4 65

DO0058 Zuzana Schneiderová, Domaž. 4 65

DO0020 Anna Janečková, Holýšov 1 65

DO0067 Václav Koukol, Domažlice 0 65

DO0021 Anna Beková, Staňkov -2 65

107. místo

DO0081 Tereza Duffková, Mašovice 10 64

DO0008 Bohumil Šůs, Bělá n. R. 0 64

DO0005 Milan Anderle, Klenčí -2 64

110. místo

DO0077 Milan Švajka, Valdorf 16 63

DO0157 Vladimír Klesa, Kvíčovice 7 63

DO0113 Václav Landrgott, Bělá n. R. 4 63

DO0098 Antonín Beran, Domažlice -5 63

114. místo

DO0031 Jaroslav Mužík, Koloveč 13 62

DO0090 Petr Holinka, Staňkov 10 62

DO0050 Zbyněk Pavlas, Podlažice 7 62

DO0159 Jiří Lešek, Hostouň 5 62

DO0099 Markéta Kalousová, Kdyně 4 62

DO0080 Radek Starinský, Mířkov 4 62

DO0057 Jiří Pojar, Domažlice 1 62

DO0034 Josef Psutka ml., Postřekov 1 62

DO0139 Petr Vránek, Domažlice -2 62

123. místo

DO0149 Ladislav Hrudička, Únějovice 1 61

124. místo

DO0068 Jiří ml. Stieber, Kdyně 1 59

DO0125 Věra Marková, Hostouň 0 59

DO0001 Jiří Výrut, Staňkov 0 59

DO0017 Jiřina Neubauerová, Staňkov -2 59

128. místo

DO0147 Roman Hluchý, Domažlice 10 58

129. místo

DO0148 Jana Váchalová, Domažlice 7 57

DO0072 Milan Šatra, Domažlice 0 57

131. místo

DO0059 Petr Schneider, Domažlice 4 56

DO0101 Mikuláš Décsi, Postřekov 1 56

DO0100 Hanka Schmiedová, Chodov 1 56

DO0119 Václav Brada, Újezd sv. Kříže -2 56

DO0107 Věra Buršíková, N. Kramolín -5 56

136. místo

DO0029 Vašek Blažek, Staňkov 4 53

DO0002 Josef Masťák, Domažlice -5 53

138. místo

DO0083 Martin Borovanský, Oplotec 1 52

139. místo

DO0070 Richard Zháňal, Lukavice 7 50

DO0048 Jiří Zháňal, Lukavice 4 50

141. místo

DO0161 Martin Frei, Domažlice 7 49

DO0049 Jiří Pojar ml., Klatovy 7 49

143. místo

DO0126 Miroslav Zitterbart, Hostouň 0 47

144. místo

DO0041 Michal Mužík, Koloveč -2 44

145. místo

DO0094 Josef Kozák, Holýšov 0 42

146. místo

DO0043 Miloslav Knop, Pec p. Č. 2 41

DO0127 Tomáš Zitterbart, Hostouň 0 41

148. místo

DO0053 Tomáš Šimek, Domažlice 0 39

DO0052 Jozef Šimek, Domažlice 0 39

DO0054 Jaroslava Šimeková, Domaž. 0 39

DO0055 Monika Šimeková, Domažlice 0 39

152. místo

DO0162 Jan Baxa, Staňkov 0 36

DO0121 Zdeněk Zahoř st., Staňkov -1 36

154. místo

DO0066 Stanislav Kitzberger, Domaž. 1 35

DO0006 Renata Pechačová, Trhanov -5 35

156. místo

DO0160 Tomáš Mayer, Mašovice 8 33

157. místo

DO0120 Zdeněk Zahoř ml., Staňkov 0 32

158. místo

DO0124 Jiří Marek, Hostouň 0 29

159. místo

DO0163 Jaroslav Rádl, Radonice 0 25

160. místo

DO0030 Jakub Mužík, Koloveč 1 23

161. místo

DO0011 Iva Pešková, Mantov -7 15

162. místo

DO0063 Pavel Votruba, Domažlice 0 8

163. místo

DO0146 Ondřej Bauer, Staňkov 0 7

TÝMY:

1. místo Plaváčci 25 404

2. místo Veselá Čtyřka 19 347

3. místo RADAKA 22 346

4. místo Bíldové -2 344

5. místo DOKO 28 323

6. místo Bára -13 318

7. místo Hřiště z kopce 36 316

8. místo Špekulíni 25 311

Bohemka 1905 19 311

10. místo Rybičky 16 296

11. místo Únějovice 22 295

12. místo Orlové 7 294

JEAN 13 294

14. místo 4 Mušketýři 0 291

15. místo RSC Anderlecht 1 275

16. místo Rybáři 1 268

17. místo Viktoriáni 37 266

18. místo Jiskráci 16 256

19. místo REMI 7 253

20. místo Motyka 22 249

21. místo FC Barcelona 31 236

22. místo Mbéčko 24 233

23. místo Bohemka 22 226

24. místo Jimitove 0 176

25. místo Slovan 0 156

ODMĚNY PRO CELKOVÉ VÍTĚZE

Vítěz v kategorii jednotlivců i v kategorii týmů získal sud piva Gambrinus.

Druhý a třetí jednotlivec v celkovém pořadí vyhrál předplatné od našeho vydavatelství v hodnotě 500 Kč.

O umístění na celkové třetí příčce při rovnosti bodů tří hráčů rozhodla SUPERTREFA EXTRA = kdo byl nejblíže součtu Supertref za všech třináct kol soutěže.

SUPERTREFA EXTRA (STE) = 513

Jaroslav Stoklasa st. má STE 509, Václav Buršík 520 a Miloslav Sláma 541.

Odměny si výherci vyzvednou v redakci Domažlického deníku!

Výsledky utkání 13. kola Tip ligy

1. Rapid PM – Domažlice B 1:1 0

2. Košutka PM – Meclov 2:3 2

3. Chod. Planá – Bělá n.R. 0:5 2

4. Kozolupy – Kdyně 1:1 0

5. Chodov – Mrákov 0:2 2

6. Postřekov B–Tlumačov B 4:0 1

7. Poděvousy – Všeruby 3:1 1

8. Zahořany – Milavče 2:2 0

9. Hostouň – Pocinovice 1:4 2

10. Mířkov – Chod. Lhota 6:1 1

Supertrefa (ST) = 40