Vedoucí Tachov si ve šlágru kola poradil s Mýtem a díky brance Lukáše Bydžovského svého soupeře porazil stejně jako na podzim poměrem 1:0. Nezaváhala ani rezerva Jiskry Domažlice, která doma přehrála poslední Holýšov 4:2.

Rokycany – Chotíkov 0:0
Utkání plné zajímavých momentů musely rozhodnout až penalty. V nich se zaskvěl domácí brankář Jakub Jevčák, který z pěti pokusů zlikvidoval hned tři.

PK: 4:3. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 3:3. ČK: 85. Končal (Chotíkov). Diváci: 100.

Rokycany: Jevčák – Lukáš Aubrecht, Filipec (75. Ječmen), Hereit, Spěváček, Černý, Kořínek (62. Pavel Aubrecht), Procházka, Vaščák, Debellis, Vyleta. Trenér: Robert Vágner.

Chotíkov: Bejdák – Rozboud (83. Fakan), Michal Prais, Martin Míka, Matas (90+3. Kestler), Kučera (90+1. Vlk), Končal, Pechler, Forman, Kluska, Schleis (70. Zajíček). Trenér: Petr Nykles.

Stříbro – Rapid 1:2
„Narazili jsme na velmi silného protivníka, který byl na tom fotbalově lépe než my. Naši hráči ale bojovali a byli mnohem ukázněnější než domácí fotbalisté. A to si myslím, že nakonec rozhodlo,“ zhodnotil duel ve Stříbře kouč Rapidu Plzeň Jaromír Mysliveček.

Poločas: 1:1. Branky: 37. Pavlas – 45. a 63. z penalty Harmady. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 8:3. ČK: 87. Tůma, 89. Šmídl (oba Stříbro). Diváci: 80. Hřiště: UMT Stříbro.

Baník Stříbro: Dostál – Mikulovský, Korynta, Pavlas, Hřebík, Tůma, Dyk, Kohut, Šmídl, Bůžek, Lanfranchi (63. Mráček). Trenér: Lukáš Pleško.

Rapid: Beke – Šindelář, Nový, Buček, Šimandl, Klekner, Harmady (90. Čupalka), Janoch, Matějka, Filipčík, Davídek (66. Pour). Trenér: Jaromír Mysliveček.

Žihle – Vejprnice 2:3
„Za výhru, která byla podle mého názoru zasloužená, jsem moc rád. Chvíli nám sice trvalo, než jsme si zvykli na malou žihelskou umělku, ale nakonec jsme utkání zvládli,“ liboval si trenér Vejprnic Jiří Šámal.

Poločas: 1:3. Branky: 16. Brož, 52. Romanovskyy – 30. Lhotka, 36. Kolář, 45. Daniel Křen. Rozhodčí: Homr. ŽK: 1:2. Diváci: 96. Hřiště: UMT Žihle.

Žihle: Bláha – Kaľata, Vukliševič, Worzischek, Půta, Peterka, Krofta, Romanovskyy, Masopust, Brož, Najmon. Trenér: Robert Otcovský.

Vejprnice: Vavrík – Puhlovský, Heindl, Rada, Davídek, Kolář (68. Svoboda), Kristl (90. Bernard), Lhotka, Daniel Křen, Paul, Rauch. Trenér: Jiří Šámal.

Tachov – Mýto 1:0
„Jsem rád, že jsme jaro odstartovali vítězně, ale naše hra určitě nebyla ideální,“ shrnul krátce souboj s Mýtem tachovský hrající trenér Martin Knakal.

Poločas: 1:0. Branka: 14. Bydžovský. Rozhodčí: Fillinger. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 200. Hřiště: UMT Tachov.

Tachov: Houdek – Bydžovský, Šácha, Knakal, Habart, Kořínek, Blatnický, Burda, Tušl (58. Žemlička), Čížek (77. Landrgott), Folejtar. Trenér: Martin Knakal.

Mýto: Vild – Veverka, Abrt, Brož, Hlaváček (74. Hackr, 84. Anténe), Bejček (75. Lupáč), Konpásek, Štych, Nohýnek (65. Krátký), Rieger, Švejda. Trenér: Zbyněk Drozda.

Domažlice – Holýšov 4:2
„Myslím, že jsme zaslouženě zvítězili, ale hlavně kvůli naší tragické koncovce jsme se strachovali o tři body až do závěrečného hvizdu,“ řekl trenér Jiskry B Martin Steinbrücker.

Poločas: 1:0. Branky: 13. a 77. Bezdička, 80. Trhlík vlastní, 88. Sova – 60. Panuška, 86. Staněk. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 2:4. ČK: 56. Baxa (Holýšov). Diváci: 125. Hřiště: UMT Domažlice.

Domažlice B: Bratanič – Waldmann (60. Kadlec), Kubr (82. Kalný), Tomáš Korelus (81. Pavlíček), Lucák, Došlý, Bezdička, Hrubý, Hojda, Buršík, Černý (75. Sova). Trenér: Martin Steinbrücker.

Holýšov: Horáček – Zavadil, Trhlík, Baxa, Černohorský, Roztočil (40. Kaas), Panuška (62. Kraus), Valachovič, Staněk, Jeniš (84. Vnouček), Sušánka. Trenér: Štěpán Hirschl.

Sušice – Nýrsko 1:2
„První poločas byl z naší strany velmi špatný. Ve druhé půli jsme zlepšili hru, ale bohužel jsme o jednu branku prohráli,“ komentoval prohru s Nýrskem sušický lodivod Petr Janda.

Poločas: 0:1. Branky: 56. Varga – 14. Antonovics, 69. Kopřiva. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Hřiště: UMT Sušice.

Sušice: Gill – Patrik Hubáček, Kodýdek, Skuhra, Klíma, Varga, Vašák, Hájek, Pavel Hubáček, Čanecký, Králík. Trenér: Petr Janda.

Nýrsko: Moravec – Výtisk (88. Bastl), Kopřiva, Ivo György (72. Kotlan), Karel Kalivoda mladší, Tomáš György, Antonovics (76. Pavlík), Valenta, Lužný, Brož, Kadlec. Trenér: Ivan Pavlík.

Start Luby - Horní Bříza ODLOŽENO
Utkání mezi Luby a nováčkem z Horní Břízy bylo v den zápasu kvůli velmi špatnému stavu hrací plochy odloženo.