Oba týmy v předchozím kole utrpěly těsnou porážku a tak si chtěly zlepšit chuť.

Skóre zápasu otevřeli hosté, ale domácí dokázali ale během necelých dvaceti minut srovnat. Od třicáté sedmé minuty se ovšem dobře rozehraný zápas změnil pro Stráž v noční můru. Nejdříve skóroval Constantin Danescu a po necelých dvou minutách se nechal vykartovat autor prvního gólu domácích, Daniel Rubant. Stráž se sice snažila i v deseti uhrát dobrý výsledek, ale po začátku druhé půle převzala otěže zápasu pevně do svých rukou Koloveč a šla si pro tolik vytoužené tři body.

V 73. minutě vykřesal jiskru naděje pro domácí Miloslav Jedlička, kdy snížil na 2:4. Tato naděje byla ale zadupána dalšími třemi góly. Hattrickem a čtvrtým bonusovým gólem zazářil z řad hostů Constantin Danescu. „Přijeli jsme sem určitě vyhrát. Po těch nářezech co jsme dostali za poslední čtyři zápasy jsme museli již zabrat. Samozřejmě nějaké chyby se dále ukazovaly, ale nikdo je nedělá schválně. Jinak to ale bylo zasloužené vítězství, ze které se snad konečně zvedneme.

Protože porážka 7:0 s Mrákovem a 11:0 v Bělé nad Radbuzou, to Kolovči nepatří,“ řekl trenér vítězného Slavoje Koloveč Miroslav Bláha.

TJ Sokol Stráž - TJ Slavoj Koloveč 2:7
Poločas: 1:2, Branky: 31. Rubant, 73. Jedlička - 15., 37., 80., 82. Danescu, 48. Dufek, 50. Kruml, 78. Duchoň, Rozhodčí: Orlík - Lapský, Čížek, ŽK: 6:2, ČK: 1:0 (39. Rubant), Diváků: 80