Bod na horké půdě Slavoje Stod, dosavadního lídra Eurofootball I. A třídy, vydřela v sobotu 26. září rezerva domažlické Jiskry. V základní sestavě trénera Pavla Červeného se z širšího kádru áčka objevil jen Rudolf Herák a Jan Mašek.

S. Stod - Jiskra Dom. B 1:1 (1:0)
Po úvodním hvizdu rozhodčího Lubomíra Kostelníka se domácí snažili před 220 diváky potvrdit papírovou roli favorita. Ve 20. minutě se po přehození obrany soupeře dostal do šance domácí Bachroň, ale sudí branku neuznal pro ofsajd. Poté šel sám na branku stodský Hruška, místo střely volil přihrávku, která po teči hostí skončila v rukavicích gólmana Jiskry Freie. Ve 30. minutě se domácí dočkali, když Koštálovu standardku rozehrávanou z 25 m Frei vyrazil k Bachroňovi, ten se uvolnil a střelou k tyči otevřel skóre – 1:0. O čtyři minuty později střílel z úhlu po úniku znovu Bachroň, ale Frei Jiskru podržel. V závěru poločasu se do šance dostal domažlický Mašek, když ve středu pole vybojoval míč a obešel dva hráče soupeře. Jeho střela skončila nad brankou domácích.

Úvod druhé půle patřil hostům, kteří se marně dožadovali penalty po faulu Snášela na Kubicu. Jiskra byla aktivní, do šancí se dostali Mašek a Herák. V 53. minutě vysunul Bočan Kubicu ten vstřelil branku, kterou ale rozhodčí pro avizovaný ofsajd neuznal. Jiskra se vyrovnání dočkala. v 80. minutě. Po rychlém protiútoku Bočan vysunul Janečka, ten se prodral do šestnáctky a z 15 m prostřelil vybíhajícího Čermáka – 1:1. „Jsme rádi, že se nám podařilo získat bod na horké půdě tady ve Stodě, který se netají velkými ambicemi a disponuje velmi zkušeným funkcionářským i hráčským zázemím. Tady mnoho mužstev neuspěje. Nám se to podařilo a moc si toho bodu vážíme,“ uvedl po utkání středopolař Domažlic Libor Bočan.

Sestava Jiskry Domäžlice B: Frei - Dufek, Neumann, Ferra, Rojt - Mašek (83. Kotlan), Vísner, Bočan, Kubica (64. Janeček), Herák, Krakeš (46. Paluch).