Hostouň – Staňkov B 4:3 (0:0)
Obě mužstva vstoupila do utkání aktivně, v 5. minutě byl ve vápně domácích faulován jeden z hostí a rozhodčí nařídil pokutový kop, k němuž se postavil Řeháček. Domácí gólman vystihl směr, ale míč vyrazil jen před sebe a Řeháček jej pohotově uklidil do sítě 0:1. O chvíli později se na druhé straně dostali do šance domácí, míč se dostal až na nohu Tomáška a ten prostřelil Regála v brance hostí 1:1. V 18. minutě se hosté dostali k domácí brance a po kombinaci se míč dostal k Bočanovi, jenž ze strany prostřelil brankáře 1:2.

O sedm minut později domácí zakombinovali, jeden z nich po straně prošel až do vápna, kde přiklepl Markovi, který se nemýlil a srovnal 2:2.
Ve 35. minutě byl ve vápně stažen Bočan a rozhodčí nařídil další pokutový kop, kterého se zhostil Janka. Ten nedal brankáři Hostouně šanci a poslal svůj tým do vedení 2:3.

V 41. minutě domácí opět srovnali. Míč se dostal do vápna, kde se v nepřehledné situaci nejlépe zorientoval Mlynařík – 3:3. Tři minuty před poločasem se míč po centru jednoho z hostí dostal do vápna, propadl až k Morkesovi, který sám před prázdnou bránou šanci zahodil.
Druhý poločas přinesl řadu pohledných situací, avšak jako jediný využil šanci domácí Tomášek, jenž z hranice vápna vybíhajícího Regála prostřelil a stanovil konečné skóre 4:3. Domácí poté přitvrdili ve snaze vstřelit uklidňující gól. Deset minut před koncem zápasu byl ve vápně faulován Janka, rozhodčí Pareský už ale třetí penaltu nepískl.

Hosté bojovali až do konce, měli více ze hry, ale dvě velké šance Bočan nevyužil a následně ani Morkes svou druhou velkou šanci v zápase nevyužil.
„Zasloužili jsme nejméně bod. Bojovali jsme a kluci předvedli pohlednou hru. Na druhou stranu, když třikrát v zápase vedete, neměli byste prohrát. V útoku se představili oba útočníci A- týmu a ukázalo se, co je hlavním problémem našeho áčka. Malá produktivita útoku,“ prozradil po utkání předseda FK Staňkov Jaroslav Baar.

Poločas: 3:3. Branky: Tomášek Miroslav 2, Marek Jiří, Mlynařík Jan - Řeháček Hynek, Bočan Zbyněk, Janka Ondřej. Diváků: 80. Rozhodčí: Pareský Vladislav