TJ Staňkov B – Mrákov B
4:1 (0:0)
Do utkání oba týmy vstoupily aktivně. Ani jednomu se však v první půli nepodařilo co nejdříve překvapit gólově svého soupeře. Hra obou byla plná nepřesností, a když už se někdo probojoval do vápna, míč skončil v náručí brankáře. Za zmínku stojí 28. minuta, kdy se v šanci ocitl staňkovský Zavadil, ale míč mu sklouzl z kopačky a skončil v rukou hostujícího gólmana. O chvíli později se hosté probojovali až do vápna, Regál míč vyrazil nad branku a ten poté mířil za brankovou čáru, ale staňkovský brankář jej na poslední chvíli vyškrábl. Do druhého poločasu nahradil Zavadila na hrotu Dolejš a dvě minuty poté slavil gól, když po přihrávce doklepl míč mezi tyče – 1:0. Dvě minuty poté se dostali Mrákovští do vápna domácích, míč doputoval ke Karasovi a ten srovnal – 1:1.

V polovině druhého poločasu skórovali domácí. Míč se po kombinaci dostal opět k Dolejšovi, jenž se tvrdou střelou nemýlil – 2:1. Několik minut po gólu střídal Gabriela na hrotu Staňkova zkušený Binder a i ten se dočkal. Ladislav Kaufner tísněn ve vápně zády k bráně uvolnil Bindera, který prostřelil vše – 3:1.

Skóre završil v 84. minutě po faulu na M. Kaufnera gólem z pokutového kopu Řeháček – 4:1. Dvě minuty před koncem vstřelil L. Kaufner po kombinaci gól, ale rozhodčí jej pro ofsajd neuznal.

„V prvním poločase jsme byli málo důrazní a v naší hře bylo dost nepřesností. To se po přestávce změnilo, hráči začali důrazně napadat a vyšla nám gólově i dvě ze tří střídání. To mě těší, ale hlavní je, že jsme vyhráli a kluci ve druhé půli předvedli po nešťastném utkání z minulého týdne v Postřekově opět pohledný fotbal. Velkou měrou se na výsledku podílel i Láďa Regál, který nás dvakrát podržel ve stoprocentní šanci soupeře. Rádi bychom o tomto víkendu navázali na výsledek v Hostouni,“ prozradil trenér domácích.

Sestava Staňkova B: Regál – Štaubr, Koryťák, Král, Řeháček – Kaufner M., Kaufner L., Zahoř L., Janeček- Gabriel, Zavadil.