„Chtěli bychom z půdy nováčka přivézt šest bodů. Dosavadní výsledky nasvědčují tomu, že by se to mělo podařit,“ řekl trenér domažlických dorostenců Vladimír Brichcín. Ten by se svým mužstvem rád hrál opět na čele soutěže a postoupil do vyšší soutěže. „Ve Staňkově nám budou chybět dva hráči, Zlámal s Ferrou, ale věřím, že se s jejich absencí vyrovnáme,“ dodal Brichcín.

Starší dorostenci Staňkova jsou zatím na 12. příčce a stejně jako jejich mladší spoluhráči (11. místo) v premiérové sezoně ve vyšší soutěži zatím čekají na první body. V úvodním kole nestačili na Vejprnice a minulý víkend se jim nepodařilo přivézt ani jeden bod z Blovic. Soupeř z Domažlic je na tom lépe. Starší dorost Jiskry je na druhém místě s plným počtem bodů a od první příčky, na které je Doubravka, je dělí jen horší skóre.

Mladší domažličtí dorostenci jsou po dvou odehraných kolech šestí se třemi body a vyrovnaným skóre 7:7. Zápas starších dorostenců ve Staňkově je na programu v 10.00 hodin, mladší pak na trávník vyběhnou ve 12.15 hodin. Ve stejné soutěži Domažlicko zastupuje také tým FK Stafin Holýšov, který tuto sobotu nastoupí na stadionu 1. FC Plzeň.