Bolevec – Staňkov
2:2 (1:0)
Do utkání se staňkovský tým vrhl se vší silou a po několika minutách se naskytla první šance. „Tu připravil Ondra Bauer, ale jeho pokutový kop z větší dálky pouze otečkoval břevno bolevecké branky,“ okomentoval gólovku staňkovský trenér Zdeněk Zahoř.
Prvního gólu se tak diváci dočkali až ve 33. min., kdy Bolevec poslal do vedení Pelnář. „Obrana udělala chybu, za kterou jsme zaplatili,“ dodal staňkovský trenér.
Ve zbývajícím čase první půle už se skóre nezměnilo, a tak oba týmy zamířily do kabin na ´válečnou poradu´. „Hodně jsme vynechávali obranu, proto jsme trochu změnili taktiku. Přidali jsme dopředu jednoho útočníka navíc, což si myslím, že se vyplatilo,“ prozradil změny Zahoř.
Druhý poločas tak měl zcela jiný nádech a po osmi minutách hry vyrovnal skóre Ondřej Bauer, který tak napravil nastřelené břevno z první půle. „Hnali jsme se za vyrovnáním a podařilo se,“ dodal Zahoř.
V 64. min. ale zaznamenal druhý gól Pelnář a Bolevec opět vedl. Staňkovští ale nepolevili a podle rad trenéra více otevřeli hru a zatlačili. „Trochu nás zachránil Panuška, který minutu před koncem ukočíroval míč přímo do brány,“ okomentoval poslední vydařenou akci Zahoř a utkání zhodnotil takto: „V té situaci, ve které jsme, bod nic neřeší. Myslím, že jsme se ale dostali více do povědomí a ukázali, že umíme dávat více gólů. I z hráčů spadla tréma a hrají více uvolněnějším dojmem.“
Branky: 33. a 64. Pelnář – 53. Bauer, 89. Panuška. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 1:0. Diváků: 100.
Sestava Bolevec: Klečka – Kučera, Hackr, Rumpál, März, Zítek (70. Kovářík, 87. Klečka), Šnaider, Thomayer, Šiml, Pelnář (85. Kopecký), Došlý. Trenér: P. Nykles.
Sestava Staňkov: Jánský – Hrach, Bozích (77. Gabriel), Dolejš, Janka, Trhlík, Bauer, Panuška, Výrut, Šlechta, Poslední. Trenér: Z. Zahoř.