Rapid Plzeň – Staňkov
2:0 (1:0)
Hosté se na Rapid jeli rozloučit s krajským přeborem, ale i tak do utkání dali všechny síly. „Myslím, že utkání oba týmy jen dohrávaly, a proto působilo takovým vlažným dojmem,“ řekl k víkendovému utkání staňkovský trenér Zdeněk Zahoř.

Domácí se dostali do vedení už po patnácti minutách hry, kdy po rychlém brejku a centru za záda Jánského hlavou dorazil míč Novák. „Poté se hra vyrovnala a my jsme se dostali do několika slibných šancí, ve kterých byli Janka a Panuška,“ prozradil Zahoř.

Po výměně stran Staňkovští pokračovali ve slušné hře. Ve 48. min. Janka v rychlém protiútoku šel sám na bránu, kde byl faulován plzeňským Tomášem. Ten si za tento zákrok vysloužil červenou kartu. Následný trestný kop však hosté neproměnili. „Hra se poté ještě více vyrovnala a my jsme začali více útočit, ale bohužel jsme z brejků nic nevytěžili,“ řekl staňkovský trenér s tím, že se potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš. Hosté se marně snažili o vyrovnávající gól a pět minut před koncem základní hrací doby výhru Rapidu potvrdil Hucl, který pečetil na skore 2:0.

Nejlepší hráči: Korda - Janka. Branky: 14. Novák, 85. Hucl. Rozhodčí: Dendorfer (SRN). ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (48. Tomáš). Diváků: 50.

Sestava Staňkova: Jánský – Hrach, Bozděch, Král, Janka, Trhlík, Bauer, Gabriel (78. Kaufner), Panuška, Šlechta, Poslední. Trenér: Z. Zahoř.