Staňkov má však stále vše ve svých rukou. V čele tabulky má totiž před posledním kolem náskok jednoho bodu před druhým Holýšovem a právě fotbalisty z Meclova. „Je to škoda, protože si myslím, že jsme v Meclově nebyli horším týmem. Zejména ve druhém dějství jsme odehráli dobré utkání. Bohužel se nám ale vyrovnat už nepodařilo,“ okomentoval sobotní bitvu, kterou sledovala nadstandardní návštěva, trenér fotbalového Staňkova Milan Kucharič. „Vše ale máme ve svých rukou. Za týden hrajeme se Sušicí a musíme uspět. Soupeř je sice až na chvostu tabulky, ale v této soutěži nejsou žádné zápasy jednoduché. Bude to velký boj. Navíc se říká, že poslední krok bývá nejtěžší a myslím si, že tohle pravidlo se také potvrdí,“ dodal šéf lavičky klubu FK Staňkov.

A jak hodnotili třaskavý duel rivalů v táboře Meclova, dalšího nováčka letošního ročníku I. A třídy? „Myslím si, že celkově jsme měli většinu zápasu pod kontrolou, byli jsme lepším týmem. Soupeř míče hodně překopával, hrál na brejky. My měli opravdu plno šancí, navíc jsme nedali penaltu,“ hodnotil lítou řežbu trenér Meclova Jiří Vogeltanz.

Jeho svěřenci zkusí v posledním kole vyhrát na trávníku Košutky a čekat na zaváhání konkurenčního Staňkova s Holýšovem. „V Plzni nás čeká těžké utkání. Košutka hraje nevyzpytatelně, doma je velmi nebezpečná. Rozhodně nás nečeká nic jednoduchého, ale chceme uspět. Minimálně baráž o krajský přebor by měla vyjít,“ uvedl Vogeltanz.

Meclov - Staňkov 1:0 (1:0)

Branka: 20. Němec. Rozhodčí: Fencl – Schnieder, Šimek. ŽK: 2:4. Diváci: 200. Hřiště: Třebnice.

Meclov: Regenda – Jireček, Kafka, Kopperberg (88. Topinka), Pačesný, Klíma, Tolar, Kubík, Nidl (62. Kubica), Čižikov, Němec. Trenér: Jiří Vogeltanz.

Staňkov: Jánský – Dolejš, Hrdina, Kubina, Voves, Šimůnek, Záhoř, Drudík, Gust, Mifek (53. Tlustý), Výrut (68. Bilik). Trenér: Milan Kucharič.