Stafin Holýšov přivítal na svém hřišti tuto neděli mužstvo Doubravky. A bylo se na co koukat, vždyť také hrál první celek tabulky s druhým. Hosté usilující o návrat do divize, kterou mají již téměř na dosah, nakonec odjížděli domů šťastnější.

Stafin Holýšov – Senco Doubravka
1:3 (0:0)
Již vstup do utkání ukázal, že se jedná o dvě mužstva ze špičky tabulky. V první šanci se ocitli domácí, když Kaas střílel ve vápně a Míčka hájící doubravskou branku však míč vytěsnil. V 7. min. byl ve vápně stažen Tlustý, rozhodčí ale nepískl. Poté se hra vyrovnala a domácí se s hosty střídali ve spalování šancí. Tu největší zahodili ve 27. min. hosté, když šli tři na jednoho domácího obránce, ale pouze minuli branku. Ve 34. min. obdržel žlutou kartu hostující Smíšek za faul na Manowetze. Minutu před poločasem vytěsnil Marcel velkou šanci hostí na roh.
Do druhého poločasu nastoupili domácí oslabení o zraněného Jeniše. Na hře Holýšovských se tento fakt projevil a hosté si vytvářeli větší převahu. Tu v 55. min. zužitkoval Šimr. Marcel, na kterém bylo vidět, že není ve své kůži, si vyběhl daleko a Šimr dalekonosný centr přesně zpracoval a poslal křižnou střelou k tyči. Holýšovský gólman neměl šanci se vrátit – 0:1.
V 57. min. byl jasně ve vápně stažen opět Tlustý, ale rozhodčí pokračoval dál a opět jakoby nic neviděl. V téže minutě viděl žlutou kartu domácí Majlát. Po hodině hry se do vápna ´prodral´ Šimr, s ležícím Marcelem si opravdu pohrál a do prázdné branky zvýšil na 0:2.
V 63. min. byl na hranici vápna faulován Tlustý a nařízený přímý kop umístil přesně pod břevno Kaas – 1:2.
O minutu později viděl žlutou kartu hostující Maroušek. Klíčový okamžik utkání zřejmě přišel v 71. min., když se míč dostal k Hulinovi, který na branku Doubravky běžel osamocen. Svoji šanci však školácky zahodil.
V 74. min. nastřelil Šimr břevno Marcelovy branky. Tentýž hráč viděl o pět minut později žlutou kartu. V 80. min. byl podruhé žluté kartě oprávněně vyloučen plzeňský Maroušek.
Hosté i v deseti bojovali. Přímý kop v 87. min. přetavili v gól, když míč ve vápně doklepl do sítě Švec – 1:3.
Minutu před koncem základní doby se domácí dostali do vápna hostí, kde jeden z hráčů Doubravky zahrál jasně rukou, rozhodčí Vondra opět nic neviděl. Domácí bojovali, ale hře do těla, kterou rozhodčí Vondra toleroval a díky níž zápas Šimka a Jeniš nedohráli, se nepřizpůsobili.
Branky: 55. A 60. Šimr, 87. Švec - 63.Kaas, Rozhodčí: Vondra, ŽK: 1:4, ČK: 0:1, Diváků: 450
Sestava Holýšova: Marcel – Hamerník, Levička, M. Manowetz, Kaas, Majlát, Hulina, Jeniš, Tlustý, Lukáš, Procházka, Trenér: Štěpán Hirschl.