Přeštice – Petřín 1:8
„Utkání rozhodl náš povedený vstup do zápasu, kdy jsme vstřelili tři rychlé branky. Poté se nám hrálo už dobře. Naprosto zasloužené vítězství," hodnotil demolici soupeře petřínský asistent Jan Pleticha.
Poločas: 1:5. Branky: 15. Pavel Bešta – 1., 26. a 64. Vohrna, 10., 34. a 86. Lisý, 4. Papáček, 84. Chocholatý. Rozhodčí: Burda. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Hřiště: Blovice.
Přeštice: Schimmer – Duchek, Uzlík (71. Tadeáš Přibáň), Krušina, Lecjaks, Jan Přibáň, Lambor, Blahoudek (40. Bouc), Turek, Sýkora, Pavel Bešta. Trenér: Václav Uzlík.
Petřín: Pfleger – Papáček (75. Šimáně), Zoubek, Brudna (60. Bendl), Bednář (75. Šmídl), Škarda, Vohrna (80. Chocholatý), Trojovský (68. Motl), Lisý, Hartl, Světlík. Trenér: Radek Vodrážka.

Lhota – Rokycany B 5:0
„Postavení v tabulce odpovídalo dění na hřišti. Rokycany ze začátku dobře bránily, ale když jsme vstřelili první gól, soupeř odpadl" řekl k jednoznačnému utkání s outsiderem kouč Lhoty Jaroslav Kluska.
Poločas: 2:0. Branky: 40. Heller, 45. Petrželka, 57. Kohout, 80. Černý, 83. Strejček. Rozhodčí: Bína. ŽK: 0:1. Diváci: 76.
Lhota: Šteffel – Adam Král (64. Fiala), Heller, Černý, Horník (46. Ondřej Král), Hucl (46. Zelenka), Šefl (76. Strejček), Nový (46. Záhrobský), Šroubek, Kohout, Petrželka. Trenér: Jaroslav Kluska.
Rokycany B: Wohlmuth – Sefzig, Koc, Kouřil, Lev, Pfeifer, Škarda, Kroc, Černý, Judl, Pliml. Trenér: Peter Horváth.

Rozvadov – Rapid 0:4
„Proti tak silnému soupeři, jakým Rozvadov bezpochyby je, jsme podali nejlepší výkon sezony. Byli jsme rychlejší a podařilo se nám vstřelit čtyři góly. Musíme být spokojení," shrnul venkovní výhru Jaromír Mysliveček, trenér Rapidu.
Poločas: 0:2. Branky: 23. a 40. Miroslav Čupalka, 53. Matějka, 66. Žák. Rozhodčí: Lego. ŽK: 1:1. Diváci: 93.
Rozvadov: Žipaj – Kabourek, Horáček (57. Janda), Bronec, skopový, Hána (51. Hutta), Žemlička (68. Landrgott), Michal Slowik, Šácha, Jan Viterna (38. Gabčo), Čížek. Trenér: Zdeněk Slowik.
Rapid: Beke (88. Kovařík) – Šindelář, Nový, Buček, Morávek, Šimandl (73. Gesl), Čupalka, Harmady, Davídek (75. Tarhaj), Žák (83. Hajšman), Matějka. Trenér: Jaromír Mysliveček.

Zruč – Luby 3:1
„Tři body jsme potřebovali jako sůl a jsem rád, že se nám podařilo vyhrát. Na klukách bylo vidět, že je fotbal baví a byli lepší než soupeř," zhodnotil první jarní výhru zručský trenér Petr Řezáč.
Poločas: 1:0. Branky: 9. Husník, 67. Korelus, 86. Tobrman – 83. Nešpor. Rozhodčí: Maroušek. ŽK: 2:3. Diváci: 150.
Zruč: Janča – Roman Karpíšek, David Král, František Korelus, Polák (80. Petr Karpíšek), Pavel (82. Jelínek), Husník, Fryček, Hucl (63. Mašek), Blecha (72. Kepka), Tobrman. Trenér: Petr Řezáč.
Luby: Hromada – Křížek, Voráč, Vejskal, Nešpor, Raišl (66. Kvítek), Čipera, Šleis (89. Černý), Švátora, Koželuh, Švec. Trenér: Vladislav Smolík.

Vejprnice – Stříbro 6:1
„Vyšel nám vstup do utkání, kdy se třemi góly zaskvěl mladý Kryštof Kýček. Ke konci první půle navíc přišla červená karta pro brankáře Stříbra, což byl další klíčový moment zápasu. Soupeř v desíti neměl nárok," uvedl hlavní kouč vejprnické Slavie Jiří Šámal.
Poločas: 3:0. Branky: 7., 14. a 20. Kýček, 58. Kolář, 66. Paul, 71. Výrut – 60. Kohut. Rozhodčí: Žák. ŽK: 2:1. ČK: 43. Vaňátko (Baník Stříbro). Diváci: 70.
Vejprnice: Vávrik – Rada, Bárta, Havránek, Kryštof Kýček (63. Heindl), Frémund (71. Puhlovský), Mašek, Svoboda, Kolář (58. Kristl), Paul, Tomáš Lhotka (69. Výrut). Trenér: Jiří Šámal.
Stříbro: Vaňátko – Zaoral, Ulč (46. Mikulovský), Korynta, Tůma, Bůžek, Pavlas, Pleško, Hřebík, Dyk (67. Blažek), Kohut. Trenér: Josef Aubrecht.

Domažlice B – Nýrsko 1:3
„Přežili jsme úvodní nápor domácích a poté dvakrát skórovali. Soupeř do poločasu snížil a my naopak neproměnili nějaké í šance. Ve druhé půli jsme ale byli trpěliví a dotáhli jsme utkání k výhře," komentoval Karel Kalivoda, trenér hostí.
Poločas: 1:2. Branky: 33. Falout – 18. Tomáš György z penalty, 19. Výtisk, 76. Rubáš. Rozhodčí: Volf. ŽK: 4:1. Diváci: 70. Hřiště: UMT.
Domažlice B: Bratanič – Javorský, Sova, Major (57. Kadlec), Kubr, Hojda, Waldmann, Tomáš Korelus, Jakub Korelus, Tomáš Lešek (86. Žák), Falout. Trenér: Martin Steinbrücker.
Nýrsko: Moravec – Kotlan (89. Kalivoda), Šnour, Výtisk, Antonovics, Tomáš György, Ivo György (88. Eliáš), Kolář (64. Bastl), Lužný Brož, Rubáš (89. Škvarenina). Trenér: Karel Kalivoda.

Bolevec – Holýšov 1:1
„Vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách. Zatímco my jsme ve druhé půli nedotáhli do konce dva sólové úniky, holýšovští hráči častěji drželi míč a dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Určitě to byla spravedlivá remíza. Druhý bonusový bod nám pak v penaltovém rozstřelu zařídil Pavel Šiml," řekl k nerozhodné partii kouč Bolevce Michal Bublík.
PK: 3:2. Poločas: 0:0. Branky: 79. Pelnář z penalty – 57. Černohorský. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 7:4. Diváci: 78.
Bolevec: Kalčík – Bublík, Zítek (69. Ficu), Šnaider, Humpál, Pelnář, Šanoba, Štolle, Sušánka, Hibler, Fictum (75. Šiml). Trenér: Michal Bublík.
Holýšov: Řezáč – Zavadil, Trhlík, Baxa (85. Kraus), Kaas, Černohorský, Majlát, Valachovič, Staněk (56. Šobr), Jeniš (16. Hrádek), Zelený. Trenér: Karel Míčka.

Svéradice – Chotíkov 2:2
Fotbalisté Svéradic prohrávali po hodině hry s Chotíkovem už o dvě branky. Nakonec ale vyrovnali a v penaltách zvítězili.
PK: 9:8. Poločas: 0:1. Branky: 59. S. Makovec, 77. Heřman – 34. Forman, 52. D. Míka z penalty. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 2:4. ČK: 85. Kučera (Chotíkov). Diváci: 100.
Svéradice: K. Soukup – Sova (46. Károly), Brůha, Jiřinec, Beránek, Krejčík (74. Prokopec), Heřman, Klas, S. Makovec, Benedikt, Kába. Trenér: Vlastimil Beránek.
Chotíkov: Bejdák – Pechler, Kluska, Forman, Bronislav Buchta (80. Štverák), David Míka, Matas, Kučera, Kadlec (69. Voves), Rozboud, Vlnař (80. Vojáček). Trenér: Petr Nykles.