Koloveč – Vejprnice 2:2 (2:1)
První branka padla ve 23. minutě, když po trestném kopu Šperla tečoval Jindřich Bittengl míč do brány – 1:0. Hosté srovnali ve 29. minutě. Po centru Křen přehlavičkoval Janču v brance – 1:1. V závěru poločasu se Slavoj opět dostal do vedení po dorážce Šperla, čemuž předcházela střela Parláska vyražená Hajžmanem před kolovečského kanonýra – 2:1. Ve 40. minutě mohl pojistit vedení Bittengl, když pronikl za obranu hostů, ale jeho obstřelení brankáře skončilo vedle.


Do druhé půle vstoupil Slavoj aktivně, nebezpečný byl po levé straně hlavně Milota. Jenže branka nepadla a nervozita domácích strachujících se o těsné vedení stoupla. S blížícím se závěrem se hra přiostřila, trestanější hosté cítili šanci na vyrovnání, které přišlo v 78. minutě, kdy se zmocnili míče po chybné přihrávce na půli hřiště a vystřídavší Prais obstřelil Janču – 2:2. Z vítězství se mohla radovat Slavia, ale tutovku v 89. minutě Janča zlikvidoval.

Hosté se před utkáním netajili obavou z rychlonohých útočníků Slavoje. „Měli jsme štěstí, že Koloveč nedal na tři jedna v první půli,“ uvedl vedoucí mužstva Vejprnic Milan Radimák a dodal: „Domácí byli slabší ve hře dozadu. Hlavně Hošek, autor přihrávky na první gól, s nimi točil.“ Neproměněná šance, kdy šel Bittengl sám na brankáře, domácí mrzela. „Čeká nás hodně práce. Nechci srážet konkrétní hráče, ale kdo zápas viděl, tuší, kde jí bude nejvíce,“ dodal Kovács před výjezdem do Stříbra, které se prezentuje nejlepšími střelci přeboru.