V rámci druhého kola divizní skupiny A Jiskra Domažlice během Chodských slavností odehraje velmi těžké utkání s B týmem Příbrami.

V předešlém ročníku Jiskra dokázala s aspirantem na postup do ČFL na domácí půdě vyhrát 1:0 a poté v Příbrami remizovat 2:2.

Jiskře v tomto utkání bude chybět zraněný stoper Lukáš Paul a Lukáš Houška. Zatímco u Houšky doposud není dořešen přestup z Německa a tudíž nemůže nastoupit, Lukáš Paul se potýká se zraněním, které ho podle slov sportovního ředitele Rudolfa Špotáka možná vyřadí ze hřiště na celou podzimní část. Na druhou stranu by domažlický tým měl posílit kapitán Michal Tesař.

Hostům z Příbrami v minulé sezoně byly odebrány body a nakonec se umístili na dvanáctém místě. Letos ale odstartovali vítězstvím 3:1 nad rezervou Dukly Praha a budou se snažit ´šňůru´ prodloužit.

Oproti tomu ostrý start v Táboře domažlickým fotbalistům nevyšel, a proto se budou chtít ukázat před domácím publikem. „Před dvěma lety se přišlo podívat více jak patnáct set diváků. Doufáme, že naši fanoušci tento rekord letos trhnou a naznačí nám tak, že za námi stojí. My se budeme snažit se odvděčit hezkým fotbalem a třemi body, které zůstanou doma,“ řekl Rudolf Špoták.