Jeho vítězem se stal Pavel Kruml z Domažlic, který jako jediný z více než stovky tipujících získal třináct bodů.

Podruhé v tomto ročníku Tip ligy tak nemusela rozhodnout o vítězství v daném kole při shodném počtu bodů více hráčů Supertrefa.

Odměnu pro vítěze jednotlivých kol je možné vyzvednout v redakci Domažlického deníku v pracovní dny od 9 do 16 hodin nebo po telefonické domluvě (tel.: 602 661 175).

Tipovat je možné i přes internet na webové adrese www.denik.cz/tipliga.

Do podzimní Tip ligy Domažlického deníku se zatím zapojilo 108 hráčů a 17 čtyřčlenných týmů.

Správné výsledky zápasů 6. kola Tip ligy:

1. Loko Vltavín – Jiskra Domažlice ČFL 1:2 2

2. Start Tlumačov – FC Chotíkov 1932 KPM 3:1 1

3. TJ Holýšov – Slavia Vejprnice KPM 0:3 2

4. Start Bělá n.R. – Slavoj Žihle I.A 2:3 2

5. TJ Chodský Újezd – SK Kdyně 1920 I.B 0:5 2

6. Tatran Chodov – SK Krchleby 1921 I.B 1:1 0

7. Sokol Mrákov – Sparta Dlouhý Újezd I.B 1:3 2

8. Dynamo Horš. Týn – Sokol Postřekov I.B 2:3 2

9. Slovan Kvíčovice – ZD Meclov B II. 2:6 2

10. FK Mířkov – Sokol Zahořany III. 7:3 1

Supertrefa (celkový počet gólů v uvedených utkáních) = 49

CELKOVÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI:

1. místo

DO0079 Ondřej Bušek, Staňkov 4 56

2. místo

DO0022 Pavel Kruml, Domažlice 13 53

3. místo

DO0035 Jana Beranová, Domažlice 7 50

DO0069 Jiří Marek, Hostouň 1 50

5. místo

DO0004 Václav Blažek, ? 10 48

6. místo

DO0080 Soňa Bušková, Staňkov 1 47

DO0060 Jan Kvasnička, Mířkov 1 47

DO0051 Miloslav Sláma, Tasnovice 1 47

9. místo

DO0027 Jan Holinka st., Domažlice 10 44

DO0034 Karel Bečvář, Domažlice 7 44

DO0013 Luboš Černý, Poběžovice 4 44

DO0050 Martin Frei, Domažlice 4 44

DO0025 Denisa Levá, Staňkov 4 44

DO0059 Petr Petr, Hostouň 1 44

DO0043 Bohumil Šůs, Bělá nad Radbuzou 1 44

16. místo

DO0101 Jaroslav Hlavsa, Nevolice 7 41

DO0024 Petr Holinka, Staňkov 7 41

DO0028 Václav Landrgott, Bělá nad Radbuzou 7 41

DO0016 Jiří Pekhart, Drahotín 4 41

DO0015 Martin Pekhart, Drahotín 4 41

DO0055 Petra Lehmann, Domažlice 1 41

DO0052 Karel Lehmann, Domažlice 1 41

DO0010 Václav Buršík, Nový Kramolín -2 41

DO0061 Drahoslav Málek, Horšovský Týn -2 41

DO0070 Věra Marková, Hostouň -2 41

26. místo

DO0002 Petr Bek st., Staňkov 7 39

27. místo

DO0026 Jan Holinka ml., Domažlice 7 38

DO0071 Tomáš Zitterbart, Hostouň 7 38

DO0040 Jaroslav Matějka, Poběžovice 4 38

DO0046 Ladislav Nauš ml., Osvračín 4 38

DO0031 František Šik, Bělá nad Radbuzou 4 38

DO0054 Barbora Baťová, Praha 1 38

DO0053 Alena Berková, Blížejov 1 38

DO0036 Antonín Beran, Domažlice -2 38

DO0014 Vlastimil Horský, Poběžovice -2 38

DO0049 Jiří Neumaier, Domažlice -2 38

37. místo

DO0048 Jiří Frič, Přívozec 10 37

DO0045 Stanislav Hrnčíř, Domažlice 8 37

39. místo

DO0001 Petr Bek ml., Staňkov 7 36

DO0087 Jaroslava Bečvářová, Domažlice 4 36

DO0020 Václav Hůtta, Domažlice 4 36

42. místo

DO0103 Michal Mužík, Kanice 7 35

DO0047 Ladislav Nauš st., Osvračín 7 35

DO0081 Šárka Forstová, Kdyně 4 35

DO0021 Jiří Steinbach, Domažlice 4 35

DO0057 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 4 35

DO0041 Jaroslav Matějka ml., Poběžovice 1 35

DO0073 Martin Pešek, Mantov 1 35

DO0067 Ondřej Starinský, Hora Sv. Václava 1 35

DO0077 Vít Volicer, Staňkov 1 35

DO0066 Ondřej Vránek, Praha-Modřany 1 35

DO0072 Miroslav Zitterbart, Hostouň 1 35

DO0011 Petr Buršík, Nový Kramolín -2 35

DO0065 Zdeňka Starinská, Hora Sv. Václava –2 35

DO0058 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň -2 35

DO0056 Jaroslava Stoklasová, Hostouň -2 35

DO0068 Martina Vránková, Domažlice -2 35

58. místo

DO0003 Ondra Bek, Osvračín 7 33

59. místo

DO0012 Martin Buršík, Nový Kramolín 1 32

DO0030 Václav Jonáš, Bělá nad Radbuzou 1 32

DO0078 Věra Měšťáková, Vránov -2 32

DO0064 Zdeňka Vránková, Domažlice -2 32

63. místo

DO0008 Antonín Bek, Staňkov 1 30

DO0007 Anna Beková, Staňkov 1 30

DO0006 Nikolas Hodoušek, Holýšov 1 30

DO0082 Stanislav Kitzberger, Domažlice -2 30

67. místo

DO0062 Jan Šašek, Mířkov 7 29

DO0033 Josef Vágner, Kvíčovice 1 29

69. místo

DO0093 Markéta Janečková, Holýšov 7 28

DO0094 Patrik Suchý st., Holýšov 1 28

DO0019 Jiří Anderle ml., Klenčí p.Č. 0 28

72. místo

DO0091 Vilém Kaufman, Újezd Sv. Kříže -2 27

73. místo

DO0063 Petr Vránek, Domažlice 4 26

DO0009 Věra Buršíková, Nový Kramolín 1 26

DO0023 Jiří Dokoupil, Domažlice 1 26

DO0083 Daniel Žáček, Holýšov -2 26

77. místo

DO0097 Jiřina Neubauerová, Staňkov 4 25

DO0098 Pavla Mayerová, Horní Kamenice 1 25

79. místo

DO0032 Vladislav Ernst, Staňkov 1 24

DO0005 Anna Janečková, Holýšov 1 24

DO0102 Jaroslav Mužík, Kanice 1 24

DO0089 Karel Šťastný, Újezd Sv. Kříže -5 24

83. místo

DO0088 Pavel Sirový, Dolní Kamenice 4 23

DO0075 Růžena Černá, Domažlice 1 23

DO0076 Monika Hynčíková, Holýšov 1 23

DO0037 Marie Rynešová, Mimov -2 23

87. místo

DO0096 Patrik Suchý ml., Holýšov 4 22

DO0017 Milan Anderle, Klenčí p.Č. 0 22

DO0018 Iva Anderlová, Klenčí pod Čerchovem 0 22

DO0086 Karel Králík, Holýšov -5 22

91. místo

DO0085 Kamil Králík, Holýšov 4 19

92. místo

DO0090 Václav Brada, Újezd Sv. Kříže 4 18

93. místo

DO0104 Květoslava Bartošíková, Třebnice 4 17

94. místo

DO0095 Karel Hodoušek, Holýšov 4 16

DO0029 Liliana Fričová, Přívozec -2 16

DO0042 Miloslav Knop, Pec -2 16

DO0074 Iva Pešková, Mantov -2 16

98. místo

DO0039 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn 5 14

DO0038 Jan Ryneš, Mimov 1 14

100. místo

DO0084 Radim Žáček, Holýšov -2 13

101. místo

DO0100 Kamila Anderlová, Klenčí p.Č. 0 11

102. místo

DO0044 Pavel Votruba, Domažlice 0 10

103. místo

DO0092 Václav Kubáček, Polžice -2 9

104. místo

DO0099 Jiří Anderle st., Klenčí p.Č. 0 8

105. místo

DO0105 Václav Prokůpek, Lučiště 0 7

106. místo

DO0106 Matěj Prokůpek, Lučiště 0 1

107. místo

DO0107 Jiří Prokůpek, Lučiště 0 -2

DO0108 Jiřina Prokůpková, Lučiště 0 -2

CELKOVÉ POŘADÍ - TÝMY:

1. místo

STAVRAN 4 170

2. místo

VIKTORIÁNI 28 167

3. místo

JINITOVÉ 7 164

4 MUŠKETÝŘI 10 164

5. místo

BÁRA 4 158

6. místo

ŠPEKULÍNI 31 156

7. místo

DOKO 22 150

8. místo

PLAVÁČCI 1 149

9. místo

VESELÁ ČTYŘKA -2 140

10. místo

BÍLDOVÉ -2 134

11. místo

RYBÁŘI 4 114

12. místo

REMI 1 97

13. místo

ORLOVÉ 16 94

14. místo

RSC ANDERLECHT Klenčí 0 83

15. místo

RADAKA Holýšov -5 80

16. místo

JEAN -5 78

17. místo

PROKŮPKOVI 0 4

Autor: Karolína Baborová