Fotbal – turnaj H. Týn

Koloveč B – FC Dynamo A 0:1 (0:0) Branka: Sergej Kosre.
Chotěšov – Kam. Újezd 1:1 (1:1) na PK 1:2 Branky: Kočí z PK - vlastní.
Staňkov – J. Domažlice B 1:2 (0:1) Branky: Dolejš - Lešek, Kubica.
Švihov – FC Dynamo HT B 4:2 (3:0) Branky: Brož 3, Zdráhal - Mothejzík, vlastní

Fotbal – turnaj Doubravka

Sobotní výsledky - skupina A:

Senco Doubravka - TJ Přeštice 2:0 (1:0) Branky: Róth, Ulbrik
Union Cerhovice - SK ZČE Plzeň 2:3 (1:3) Branky: J. Prchlík, Kalina - Vohrna, Peterka, Vít.
Slavoj Mýto - Sokol Černice 5:4 (1:2) Branky: T. Hatina 2, Safarčík, Kříž, Šobáň - Vlk 2, Daněk z PK, Táborský.
Keramika Chlumčany - FK Holýšov 2:1 (0:0) Branky: Dušek 2 - Schamberger.

Nedělní program - skupina B:
Sokol Blovice - DIOSS Nýřany 1:3 (0:2) Branky: Heřman - Cvachoušek 2, Duspiva. 
Sokol Město Touškov - SSC Bolevec 3:4 (1:2) Branky: Klásek, Hauer, Vávra - Kohout 2, Bublík, Pelnář.
Sokol Lhota - Slavoj Stod 2:4 (0:3) Branky: Kučera, Zeman - Fořt 2, Chovan, Bárta.
Čechie Příkosice - Rapid Plzeň 1:2 (1:0) Branky: Lisý - Šoisl, Buček.

Fotbal – přátelsky

Spartak Chrást – Jiskra Domažlice A 1:3 (0:1) Branky: ? - Dvořák, Došlý 2.

Sestava Jiskry Domažlice - I. poločas: Houdek - Strejc, Bauer, Knakal, Bárta - Daniel Pyrka, Mužík, Matas, Jarina - Dvořák, Bláha. - II. poločas: Houdek - Mateusz Pyrka, Bauer, Ferra, Mandous - Leitl, Knakal, Braun, Halili - Došlý, Bláha. 

Futsal – divize

Otovice – Ajax Staňkov 10:5
Draci KV – Ajax Staňkov 5:2

Basketbal – II. liga

Domažlice A x BK Beroun 60:68 (8:20, 26:34, 41:53)

Domažlice A x ČZU Praha 74:58 (20:9, 46:24, 64:42)

Basketbal – kr. přebor

Holýšov x Domažlice B 95:82 (26:21, 24:16, 26:21, 19:24)

Volejbal - II. liga muži

Mladá Boleslav Domažlice 3:0 (16,22,23)

Mladá Boleslav Domažlice 3:1 (22,-18,23,21)

Hokej – DNHL

Nýřany – SKP Domažlice 3:1
Ice Barons – Sršni 2:3
Kanice – Pirates 2:1
Rakon B – Poběžovice 5:0
Devils – Trhanov 13:2
Old Boys – Panthers Ne 19:45 – 21:30

Hokej – KSM

M. Touškov – Díly 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
Ekon. stavby B – Staňkov 3:9

Tenis

Turnaj ve čtyřhře Berry Cup Waldmünchen: Vítězové Lukáš Beránek a Jaroslav Lukášek