V minulém kole mělo Milevsko za soupeře Jiskru Třeboň a zvítězilo 2:0 (2:0). Domácí hráči v tomto utkání podali velmi dobrý výkon, hlavně v prvním poločase. Branky vstřelili ve 25. min. P. Janouch a ve 30. min. Masopust.

Domažlická Jiskra měla za soupeře Admiru Praha. V začátku utkání sice prohrávala 0:1, ale pak přišla třináctiminutová smršť branek Strejce a Bahledy, která vyústila k poločasovému skore 3:1. V druhé půli sice Admira snížila brankami Mužíka a Shötter〜leho, ale několik neproměněných šancí stanovilo konečný výsledek 5:2.

Domažlické hráče čeká velmi kvalitní soupeř, ale série pěti vítězství a dvou remíz budí u soupeře respekt.

Podle slov trenéra Dejmka bude chybět další zraněný hráč a tím je Jirka Šámal.

„Je to výrazný zásah do defenzívy mužstva a k přechodu do protiútoku. Příležitost dostane hráč, který by měl částečně Jirku nahradit. Uvidíme, jak se s tím dotyčný vyrovná. Samozřejmě chceme navázat na vynikající výsledky a doma vyhrát. Neříkám, že tři body jsou povinnost, ale rádi bychom je získali. Podle mých informací se jedná o zkušené mužstvo, které má v kádru několik hráčů přes třicet let. Očekávám těžký zápas, jejich útočná fáze je velmi nepříjemná, což naposledy potvrdili doma s Třeboní. Chtěl bych tímto pozvat naše věrné diváky, aby nás přišli v co nejhojnějším počtu povzbudit,“ zve na zápas trenér Milan Dejmek.

Autor: Jiří Pojar