Další klíčový krok k záchraně udělali v rámci 25. kola divizní skupiny A fotbalisté Rokycan. Mužstvo pod vedením Roberta Vágnera se střelecky chytlo v Sušici, kde konto posledního celku tabulky zatížilo pěti brankami.

Sušice – Rokycany 1:5

Hosty nastartovala rychlá branka, kterou po centru ze strany vsítil Grambal. Následně se Rokycanští zatáhli do defenzivy a Sušice se jen těžce probíjela přes jejich obranu. Rozhodující moment přišel na začátku druhé části, kdy hosté dvakrát udeřili a odskočili na rozhodující rozdíl.

Poločas: 2:0. Branky:56. I. Varga – 50. a 62. Vileta, 4. Grambal, 46. Černý, 90. Procházka. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 5:1. Diváci: 150.

Sušice: Gill – Kysilka, Kodýtek (30. Bachroň), Vichr, Fuchs – J. Brabec (46. Králík), Klíma, Skála (85. Čanecký), Szedmák – I. Varga, Vrhel. Trenér: Jan Staněk.

Rokycany: Vild – Vaščák, Procházka, Wohlrath, L. Aubrecht – Končal (85. Kořínek), Hereit, Černý, Vileta (75. Kroc) – Ječmen (81. Kopečný), Grambal. Trenér: Robert Vágner.

Motorlet – Klatovy 6:0

Klatovští proti silnému soupeři drželi krok pouze v prvním poločase, kdy inkasovali jen jednu branku z penalty. Po pauze Motorlet už dokázal najít cestu do té doby pevné klatovské obrany a rozjel gólový kolotoč, jenž se zastavil až na čísle šest.

Poločas: 1:0. Branky: 36. z PK a 90. Sodoma, 53. Měska, 57. Hájek, 73. Pyšek, 80. Zdichynec. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (70. Žáček). Diváci: 120.

Klatovy: Sklenář – Žáček, Stetsenko (65. Sojka), Janda, Lukeš – Mészáros, Kotrba (78. Rybák) – Dolanský, Lucák (64. Michalčuk), Krásný (76. Skala) – Bezděk. Trenér: Milan Dejmek.

Doubravka – Dobříš 1:3

„Spadli jsme do výkonnostního útlumu. Na začátku utkání jsme udělali velkou individuální chybu, posadili jsme soupeře na koně a poté se už zápasy těžko otáčejí. Hráčům nelze upřít snahu, ale byl to v našem podání takový zmar," vysvětloval trenér Senka Aleš Jindra.

Poločas: 1:2. Branky: 20. Sýs – 16. a 65. Dort, 38. Maryška. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 0:1. Diváci: 150.

Senco: Bouzek – Stružka, Knakal, D. Novák, Sýs – Morávek (72. Skopový), Krejčí, Ungr, Künstner (56. Filipec) – Peterka (62. Štěrba). Trenér: Aleš Jindra.

Ostatní výsledky 25. kola Divize A: Čížová – Sedlčany 5:0 (4:0, 11. a 29. P. Janda, 23. Nečas, 39. Jirouš, 85. Polodna), Ostrov – Admira 0:2 (0:0, 70. Paťha z PK, 79. Zahálka), M. Roudné – K. Vary 1:2 (0:1, 50. Růžička – 23. M. Otepka vl., 70. Geňo), M. Lázně – Č. Krumlov 3:0 (2:0, 9. a 54. Kavalír, 30. Kafka), Jankov – Aritma 3:2 (1:2, 35. Bürger, 56. Popelka, 73. Šebelka – 14. Rybka, 21. Gajecký).