Rokycanský Vileta hattrickem sestřelil Ostrov

Plzeňský kraj - Klatovy zdolaly Jankov. Sušici dělil jeden krok od potupné desítky.

22.5.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/archiv

Další klíčové tři body v boji o záchranu získali v rámci 26. kola divizní skupiny A fotbalisté Rokycan. Mužstvo z Husových sadů porazilo předposlední Ostrov a dostalo se dál od nebezpečného pásma ponoru.
Rokycany – Ostrov 4:2

Domácí celek znovu potvrdil, že má v poslední době výborné starty do zápasů. Po sedmi minutách hry se po hezké akci prosadil z blízkosti Černý. Rokycany poté mírně polevily, ale po změně stran se znovu dostaly do tempa a střelec Vileta zkompletoval hattrick.

Poločas: 2:1. Branky:23., 61. a 85. Vileta, 7. Černý – 12. Diviš, 87. Tolar. Rozhodčí: Machýček. ŽK: 1:3. Diváci: 250.

Rokycany: Vild – Vaščák, Procházka, Wohlrath, L. Aubrecht – Končal (84. Kroc), Hereit, Černý, Vileta (89. Kořínek) – Ječmen (35. Cibula), Grambal. Trenér: Robert Vágner.
Klatovy – Jankov 3:0

Klatovy o svém vítězství rozhodly v prvním poločase, v němž se prezentovaly aktivní hrou, kterou přetavily ve dva gólové zářezy. Po pauze sice domácí polevili a několikrát zahrozil i Jankov, nicméně domácí v poklidu uhájili všechny body.

Poločas: 2:0. Branky: 9. Lucák, 42. Lukeš, 90. Krásný z PK. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 1:4. Diváci: 125.

Klatovy: Rojík – Dolanský, Stetsenko, Janda, Lukeš – Mészáros, Kotrba (88. Bošek) – Lucák (83. Michalčuk), Marek (76. Vojtko), Krásný – Bezděk (71. Pavlovič). Trenér: Milan Dejmek.
Aritma – Senco 0:0

Vyrovnané utkání přineslo za celou dobu minimum šancí na obou stranách. Dva zajímavé momenty měl sice doubravecký Ungr, ovšem své příležitosti nezužitkoval. V pokutových kopech se štěstěna obrátila na domácí Aritmu.

PK: 4:2. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Kazda. ŽK: 2:2. Diváci: 90.

Senco: Bouzek – Stružka, Knakal, D. Novák, Sýs – Künstner, Morávek, Brabec (85. Skopový), Krejčí, Ungr– Peterka (90. Štěrba). Trenér: Aleš Jindra.

K. Vary – Sušice 9:0

Jednoznačný průběh mělo utkání mezi Davidem a Goliášem. Karlovarští Buldoci prokázali svojí sílu a v utkání sázeli jednu branku za druhou. Sušičtí se přesto snažili a bojovali i za již rozhodnutého stavu.

Poločas: 5:0. Branky: 6., 24., 29. a 38. Psohlavec, 71. a 73. Geňo, 14. a 89. Krlička, 58. Dřížďal. Rozhodčí: Klupák. ŽK: 0:1. Diváci: 100.

Sušice: Konečný – Bachroň, Vichr, Kodýdek, Fuchs – Králík, Skála, Szedmák – I. Varga (64. J. Brabec), Klíma, Vrhel (64. Čanecký). Trenér: Jan Staněk.

Ostatní výsledky 26. kola Divize A: Č. Krumlov – M. Roudné 2:0 (1:0, 35. a 53. Babka), Dobříš – Čížová 2:5 (1:4, 6. a 69. z PK Dort – 9. z PK a 37. Jirouš, 29. a 66. Nečas, 12. Polodna), Admira – Motorlet 0:0 (PK: 4:3), Sedlčany – M. Lázně 2:0 (1:0, 30. Senft, 71. Němec).

Návrh na přání: 3 varianty malé kuchyně a jídelny

O návrh kuchyně a jídelny nás tentokrát požádala paní Kolodějová, jejíž domek je teprve ve fázi stavby. To je nejvyšší čas zvážit, jak prostor uspořádat, vybavit a barevně sladit, aby vše vyhovovalo nejen majitelčiným přáním, ale aby byla samotná kuchyně praktická a příjemně se v ní vařilo.

Popadesáté na Martinské pouti v Nevolicích

Nevolice – Přípravy na Svatomartinskou pouť v Nevolicích bývají každý rok velké.

Řídil pod vlivem alkoholu i drog

Březí – Policie vyjížděla v pátečních časných ranních hodinách k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici 26 mezi Draženovem a Březím.

Mladík nemá na dva roky řidičák, přesto v noci řídil škodovku

Poběžovice – Devatenáctiletý muž má na dva roky zakázáno řízení auta, přesto ho policisté načapali za volantem. „Zastavili ho v Poběžovicích v sobotu ve 23:50 hodin.