Utkání, ve kterém se hrálo o první místo v tabulce, podala rezerva Jiskry jeden ze svých slabších výkonů, a tak si domácí, kteří byli většinu zápasu lepším mužstvem, připsali zaslouženě tři body a posunuli se na čelo tabulky. Domažlickým hráčům chyběl větší pohyb, u míčů byli později, proto prohrávali většinu soubojů a když k tomu vázla i kombinace, odešli z tvrdě a nervózně hraného zápasu poprvé v letošní sezóně poraženi.

Sparta Dl. Újezd – Jiskra Domažlice B
2:1 (2:0)
Již ve 2. min. musel brankář Kohel odkopávat míč před nabíhajícím domácím Žemličkou. O tři minuty později zatáhl míč po pravé straně domažlický Krakeš, našel centrem nabíhajícího Kotlana, ale ten si v běhu míč na prsou dobře nezpracoval, odskočil mu a bylo po šanci. V 8. min. si s Váchalovým trestným kopem poradil domácí brankář Haník a vzápětí na druhé straně rozehrál rohový kop domácí Veleta. Domažlický Janeček ve snaze odhlavičkovat míč jej poslal ke vzdálenější tyči za bezmocného Kohela – 1:0.

Na trávníku se začalo jiskřit, ale žluté karty sbírali pouze Domažličtí. Ve 25. min. dvakrát zahrozil domácí Zeman, ale poprvé mířil volejem nad branku a podruhé vedle levé Kohelovy tyče. Několik akcí hostů, zakončených centry, domácí zadáci odvrátili a přišla 34. min., kdy se perfektně uvolnil přes dva obránce domácí Tůša. Jeho střela se odrazila od pravé Kohelovy tyče k Mihálovi, který míč ´naservíroval´ Bydžovskému a jeho střela k pravé tyči znamenala vedení 2:0.

O pět minut později zastavil šanci Kotlana po Krakešově nahrávce odpískaný ofsajd. Když pak na trestný kop domácího Velety u vzdálenější tyče hlavou nedosáhl Žemlička a trestný kop Palúcha na druhé straně domácí odvrátili, bylo to v prvním poločase vše.
Naději na zvrat ´vykřesali´ hosté v 53. min., kdy Kruml rozehrál trestný kop a brankář Haník na míč, který prošel zdí a skončil u pravé tyče, nereagoval – 2:1.

Výroky rozhodčího Klímy psychicky neunesl autor domažlického gólu již o dvě minuty později a za řečnění byl vyloučen. Hra se odvíjela mezi šestnáctkami a žádné z mužstev se nedostávalo na dostřel soupeřovy branky.

Půlhodinu před koncem sice domácí vstřelili další gól, ale ten nebyl pro předchozí ofsajd uznán. V 67. min. vyrazil Kohel na roh střelu Zemana a vzápětí po Mihálově centru hlavičkoval Žemlička vedle Kohelovy branky.

Hosté se do konce zápasu snažili o srovnání skóre, ale Váchalův volej mířil vedle a střela v pádu téhož hráče o chvíli později si rovněž cestu mezi tyče nenašla. Domácí mohli svůj náskok pojistit v 90. min., kdy se do vyložené šance dostal Zeman, ale Kohel výborným zákrokem jeho střelu vyrazil.

Sestava Jiskry Domažlice B: Kohel – Dufek, Váchal, Rejthar, Neumann – Palúch, Brichcín (72. min. Pavlíček), Kruml, Janeček – Krakeš (76. Vísner), Kotlan (67. min. Rojt). Trenér: Jiří Šperl. Rozhodčí: Klíma, ŽK: 3:4, ČK: 1:0 (55. min. Kruml)