„Tato zpráva je předčasná. Martin neukončil fotbalovou kariéru. Požádal nás o to, aby si během zimní přestávky mohl dát svoje soukromé věci do pořádku. Pro nás je to jeden z klíčových hráčů. Patří mezi ikony fotbalu posledního desetiletí a takový hráč neodchází ze dne na den. Máme pro něj pochopení, protože má čtyři malé děti. Není jednoduché dát do hromady sport, zaměstnání a rodinu,“ vysvětlil Ticháček a pokračoval: „Martin pracuje u mě ve firmě a máme spolu nadstandartní vztahy. Vždy si ke sportu našel cestu a já věřím, že se to stane i tentokrát.“

„Existují různé spekulace. Ideální by bylo, kdyby trénoval čtyřikrát týdně. Nebudeme si nic nalhávat, v minulosti také mnoho neodtrénoval, není to tréninkový typ, ale na hřišti patřil ke klíčovým hráčům a je to důležitý hráč i do kabiny,“ dodal Ticháček.

„Máme domluveno, že se brzy zapojí do přípravy na jarní sezonu a odehraje ji. Po sezoně se k tomu znovu vrátíme a uvidíme jak dál. Myslím si, že hráč jeho kalibru by eventuelní odchod z fotbalu měl udělat jinak, aby fanoušci měli pro jeho krok pochopení. Dostáváme spoustu dotazů koluje kolem toho spousta polopravd a fám, což je mi hodně líto. Znovu opakuji, Martin dohraje sezonu v dresu Jiskry Domažlice,“ uvedl vše na pravou míru prezident oddílu.