Sokol Postřekov - Sparta Dl. Ujezd
2:3 (1:2)

Soupeř byl velice kvalitní a oproti podzimu nastoupil s několika novými hráči. První branka padla v první minutě, kdy Zdeněk Kruml krásnou střelou skoro z poloviny hřiště přehodil brankáře – 1:0.

Újezd vyrovnal po chybě gólmana ve 20. minutě a pak se střídaly obrovské šance na obou stranách. Až ve 40. min. zvýšil Újezd na 2:1.
Do druhého poločasu si domácí vytvořili velký tlak a Jiří Závodný, který střídal Tauera, vyrovnal – 2:2.

Pak se opět hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. V 80. minutě nařídil rozhodčí nesmyslnou penaltu, kterou Újezd proměnil a ve vyrovnaném zápase nakonec vyhrál 3:2.

„Musím kluky pochválit za bojovnost a poblahopřát soupeři, který hrál opravdu dobře. Jen by mě zajímalo hodnocení delegáta, který byl na utkaní a co říkal na penaltu a taky proč rozhodčí nedal druhou žlutou kartu soupeři, když už ji měl v ruce a po zjištění, že hráč už jednu obdržel, ji zase stáhl. Musím říct, že rozhodčí řídil zápas dobře, ale tyhle dvě chyby nás stály body,“ řekl po utkání zklamaný trenér Jindřich Kapic.

Sestava Sokola Postřekov: Nosek - Janeček, Zdráhal, Královec (Váchal), Kocis - Kruml (Vavřík), Vaněk, Tauer (Závodný), Polák - Jasan, Buček. Trenéři: Jindřich Kapic a Petr Váchal.