Utkání předcházelo slavnostní předávání poháru postřekovským dorostencům, kteří vyhráli krajskou soutěž dorostu. Ten mladým nadějným fotbalistům předal místopředseda krajského fotbalového svazu Karel Sladký.


Postřekov – Klenčí
1:5 (0:1)
Do chodského derby nastoupili lépe hosté, kteří po prvním poločase vyhrávali gólem Hromníka 0:1.

V druhém půli hosté opět zabodovali a postupně skórovali Frank a Čech – 0:3. Postřekovští se snažili vyrovnat hru a po nátlaku a následném závaru před bránu hostů Jasan snížil stav na 1:3. Navíc červenou kartu viděl klenečský Vejmelka. I v deseti Klenečtí dokázali vstřelit dva góly, o které se opět postarali Franek a Hromník. „Hosté hodně otevřeli hru a nám se po rychlých brejcích podařilo dát dva góly,“ prozradil po utkání sekretář klenečského Spartaku Zdeněk Mifek a utkání zhodnotil takto: „Poslední zápas sezony jsme chtěli vyhrát a navíc se hrálo v Postřekově. To jsou pro nás prestižní utkání. Jsme rádi, že se nám podařilo vyhrát a navíc s takovým rozdílem.“

Branky: Jasan - Franek 2, Hromník 2, Čech; ŽK: 0:4; ČK: 0:1

Sestava Postřekov: Nosek - Karban, Cibulka, Janeček, V. Královec - Polák, Vavřík, Beroušek, Kuželka - Jasan, Vaněk. Střídali: Ledvina, Štefan, V. Královec. Trenér: Petr Polák.

Sestava Klenčí: Veber - Kuboušek, M. Holar, Řezníček, Psutka - Čech, P. Holar, Housar, Brašna - Franek, Hromník. Střídal: Vejmelka. Trenéři: Miroslav Moravec, Miroslav Pajma.