Postřekov – Horšovský Týn
9:1 (6:0)

Osmadvacáté kolo krajského přeboru dorostenců se na postřekovském trávníku proměnilo v exhibici. Už po hvizdu rozhodčího Petra Kříže se Postřekovští předháněli, kdo vícekrát skóruje. Z gólů se nakonec radovali Jiří Závodný (3 góly), Milan Vaněk (4 góly) a dvěma brankami přispěl i David Vavřík.

Hráče musel brzdit i postřekovský kouč Jindřich Kapic, který se během utkání snažil prostřídat všechny hráče. Ti si užili jak utkání, tak i pozápasovou atmosféru.

Dorostenci v soutěži nakonec třiadvacetkrát zvítězili, jednou remizovali a čtyřikrát poznali hořkost prohry. Tato bilance je se 70 body jasně poslala do krajského přeboru dorostu. „Jsme jasně rozhodnutí, že v příští sezoně v krajském přeboru nastoupíme. Jedná se již o dobrou soutěž, ve které bychom chtěli něco dokázat,“ prozradil postřekovský trenér Jindřich Kapic a pokračoval: „Otázkou bylo, zda jsme v této soutěži zvládli nastoupit se dvěma družstvy, mladším i starším. Pomůžou nám tedy starší žáci a přijdou i nové posily.“

Slavnostní předávání poháru postřekovským dorostencům předcházelo nedělnímu utkání Postřekova s Klenčím. Pohár mladým nadějným fotbalistům předal místopředseda krajského fotbalového svazu Karel Sladký.