Domažlice - Klenčí 6:1 (3:1)

Úvodní šanci měli Klenečtí, ale zblízka z úhlu Mlezivu neprostřelili, a tak přišel trest. V 9. minutě sice na Bublíkův centr Šot nedoskočil, pohybem však zmátl soupeřova brankáře, který „šel na zem“ a míč dopadnuvší na zem jej přeskočil – 1:0. O dvě minuty později po rozehraném rohu netrefil hlavou domažlický Vacek z 8 metrů branku, ale ve 12. minutě po Bublíkově centru zleva stačil od brankové čáry míč vrátit do hry Černý a Šot hlavou z malého vápna zvýšil na 2:0. Ve 20. minutě se po Machově rohovém kopu dostal míč k nehlídanému Paulovi, ale ten svoji tutovku zazdil střelou z 8 metrů nad klenečskou branku. Poté se hlavou neprosadil Schötterl, ale ve 29. minutě se po Šotově trestném kopu dostal míč k osamocenému Bublíkovi, ten si položil brankáře a technickou střelou z 8 metrů ke vzdálenější tyči zvýšil na 3:0. V závěru poločasu se Klenečtí dočkali čestného úspěchu, když po levé straně prošel Hromník, zpětnou přihrávkou našel Vejmelku a ten se volejem z 18 metrů trefil ´parádně pod víko´ – 3:1.

Do druhé půle vstoupila Jiskra aktivněji. Neprosadil se Šot hlavou, když zamířil z 10 metrů nad branku, ani později Tesař volejem z dálky, který klenečský brankář vytlačil na roh. V 74. minutě rozehrál Mach rohový kop, Strejc posunul míč ke vzdálenější tyči a tam Kubica z malého vápna přes hlavu zamířil pod břevno – 4:1. Poté se po Strejcově přihrávce dostal ke střele ve velmi dobré šanci Kotlan, ale jeho volej z 10 metrů byl nepřesný. V 84. minutě po dalším rohovém kopu Macha se míč dostal k Tesařovi, jehož střela ze 22 metrů znamenala vedení 5:1. Dvě minuty před koncem zatáhl míč po pravé straně Strejc, centrem našel nehlídaného Kotlana a jeho hlavička z šesti metrů znamenala konečný stav 6:1.

Postřekov – Chodov 0:2 (0:1)

Domácí začali s velkým elánem s s viditelným úmyslem brzy skórovat. Ale za prvních dvacet minut si vytvořili jen několik šancí. Nejblíže kýženému gólu – a to hned dvakrát – byl Josef Váchal, ale Chodov podržel gólman Staviarský. S přibývajícím časem postřekovský tlak slábl a aktivitu postupně převzali hosté z Chodova. Ale ani těm se dlouho střelecky nedařilo, když střelám z vápna chyběla přesnost, razance či moment překvapení. Gól přinesla až 43. minuta, kdy se na hranici malého vápna uvolnil Petr Holar a po cenru z levé strany hlavičkoval přesně – 0:1. V zápětí mohli Chodovští přidat druhý gól, ale neuspěli, a tak do druhé půle vstupovali s jednogólovým náskokem.

Přesto měli hosté nadále více ze hry, ale brankově svou převahu nevyjádřili. I proto ještě Postřekovští vycítili šanci na zvrat a po dvaceti minutách se opět začali tlačit dopředu. A měli i šance. Jenže v koncovce se jim stále nedařilo a vyrovnání nepřišlo. Závěrečná desetiminutovka tak zase patřila hostům, kteří se nakonec v samotném závěru dočkali druhé branky. V 88. minutě rozehráli Fischer s Pfeiferem roh ´nakrátko´, Jan Pfeifer se kličkou uvolnil a z 25 metrů zamířil přesně pod břevno.

Zápas o 3. místo Postřekov – Klenčí 4:0 (0:0)

V prvním poločase měli více ze hry Klenečtí, ale vytvořili si jen jednu vážnou příležitost, kdy šel ve 25. minutě Hromník na Noska, který ale domácí tým reflexivním zákrokem podržel. Na druhé straně se před závěrem první půle na Sokola řítil Pavel Váchal, ale klenečský gólman mu stačil míč vypíchnout, přičemž se zranil a musel střídat.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a již po pěti minutách se po chybě obrany hostů dostal k míči Buček, jehož střelu brankář Veber vyrazil k volnému Pavlu Váchalovi, který poslal Postřekov do vedení – 1:0. V 55. minutě udělali klenečtí obránci další velkou chybu a nedorozumění s gólmanem využil Buček a zvýšil na 2:0. V této fázi zápasu měl Postřekov převahu a hosté se z tlaku nedokázali vymanit. Třetí gól Postřekova a svůj druhý v zápase přidal čtvrt hodiny před koncem zápasu Pavel Váchal, který po závaru před brankou nekompromisně napálil míč pod břevno – 3:0. Pár minut před závěrečným hvizdem rozhodčího Kopejtka se fanoušci domácího Sokola radovali počtvrté, když si centr Bučka z pravé strany srazili Klenečtí do vlastní sítě – 4:0.

Finále Chodov – Domažlice B 3:1 (2:0)

Úvodní minuty finálového zápasu patřily Tatranu, který měl častěji míč na svých kopačkách. Již v 9. minutě se hráči Chodova radovali z prvního gólu, když důrazný Jan Pfeifer skluzem ve skrumáži před brankou Domažlic dopravil míč do sítě – 1:0. Jiskra se snažila o rychlé protiútoky, ale její fotbalisté nedokázali přesně zakončit a v několika případech Chodov podržel výbornými zákroky gólman Jan Holar. Ve 20. minutě vybojoval Petr Holar míč ve středu hřiště, vyslal Jana Kapice, který sám proti Kohelovi nezaváhal a zvýšil vedení – 2:0. Chodov kontroloval hru a pokusy Domažlic o snížení dokázal vždy včas zastavit, a tak se diváci v prvním poločase finálového zápasu další branky nedočkali.

Ve druhém poločase se hra srovnala, Domažličané svého soupeře zatlačili. Ten ale dokázal využívat otevřené obrany Jiskry. Po deseti minutách hry ve druhé půli poslal míč do sítě Kobes, ale branka pro předchozí ofsajd neplatila. V 65. minutě se po rozehrání standardní situace dostal odražený míč k Fischerovi, který krásnou střelou z ´voleje´ z 18 metrů nedal Kohelovi šanci – 3:0. Stejný hráč pak ještě nastřelil tyč. V 80. minutě se prosadili i Domažličané, když na 3:1 snižoval Forst. O několik okamžiků později byli blízko ke kontaktnímu gólu, ale v závaru před brankou nedokázali prostřelit chodovskou obranu. Do konce zápasu si Jiskra vytvořila ještě několik vyložených šancí, které ale nedokázala proměnit, a tak po utkání převzal pohár a cenu pro vítěze kapitán Tatranu Chodov Petr Holar.