Postřekov – Losiná 1:4 (0:1)

Branka Postřekova: 65. Pfeifer.

V úvodních minutách měli mírnou převahu domácí, již v 5. minutě zkoušel pozornost gólmana z přímého kopu Jasan, ale neuspěl. Hosté poprvé zahrozili v 10. minutě, kdy Beroušek s námahou vyrazil střelu Velemana na roh a chvíli nato si poradil i s tečovaným pokusem Šlaise. Branky se hosté dočkali v 25. minutě, kdy přímý kop Velemana Beroušek jen vyrazil a pro volného Laštovku nebyl problém poslat míč do sítě – 0:1. Dvě minuty nato mohl srovnat Pfeifer, který po centru Jasana mířil jen do gólmana.

Druhý poločas patřil hráčů Losiné, kteří v něm dokázali vstřelit tři branky. O druhou se postaral v 52. minutě po brejku Šilhánek. O dvě minuty později si míč k rozehrání trestného kopu postavil Pfeifer a krásnou střelou snížil na 1:2. Za další čtyři minuty hosté zvýšili náskok, když svoji druhou branku vstřelil Šilhánek tvrdou ranou z úhlu – 1:3. Hattrick tento hráč dokonal pět minut před koncem utkání, kdy po signálu z přímého kopu překonal Berouška a stanovil tak na konečný výsledek 1:4, který Losiné s největší pravděpodobností bude před sobotní odvetě stačit k postupu.

Postřekov: P. Beroušek – Wirt, Řezníček, Kuželka, Janeček – M. Beroušek (38. Vaněk), Petr Váchal, Tauer (46. Cibulka), Jasan (69. Pavel Váchal) – Buček a Pfeifer. Trenér: Vladimír Jahn.