Po výhře ve Zbůchu i doma proti bavorskému Furthu im Wald Slavoj Koloveč zavítal na hřiště Lub. „Tento týden byl doslova narvaný,“ prozradil nový trenér mužstva Kolovče Martin Bittengl a dodal: „Během týdne jsme zvládli tři tréninky a dva přípravné zápasy.“

Mladý, talentovaný trenér do týmu krajského přeboru přivedl nové posily z Viktorie Plzeň. „Už když jsem mířil do Slavoje, měl jsem jakousi představu, kdo by zde mohl hrát jako například Pepa Parlásek, Tomáš Fuja nebo Míra Černohorský,“ prozradil nové posily Martin Bittengl a dodal: „Když jsem s touto představou přišel za trenérem Milanem Lucákem, v klubu mě podpořil. Já tak naskočil do jedoucího vlaku a stal se trenérskou jedničkou.“

V Kolovči v následující sezoně nastoupí i Petr Vlček. Pětatřicetiletý stoper, který odehrál v reprezentaci osmnáct zápasů a oblékal dres Viktorie Plzeň, Slavie Praha, Standardu Lutych či Panionisu Atény, naposledy působil v Německu, v B týmu Weidenu. V novém klubu se uvedl tím nejlepším způsobem.

V prvním přípravném utkání proti Baníku Zbůch trefil z přímého kopu horní růžek branky a přispěl tak k výhře 3:1.

Zatím nejlepší statistiku má Jindřich Bittengl, bratr nynějšího trenéra. Ten v přípravě zaznamenal již čtyři góly. Dvěma přispěl i k výhře v sobotním utkání proti Lubům. Kromě něj třikrát skóroval Tomáš Šlajs a Kolovečtí tak vyhráli 0:5.

Už 25. července od 17 hodin nastoupí Slavoj Koloveč na hřišti Sušice. Poslední přípravné utkání proběhne 1. srpna od 17 hodin ve Švihově u Klatov.