Není to ale žádná ostuda, dres hostů totiž na sobě propotily i takové legendy jako vítěz Ligy mistrů s FC Liverpool Vladimír Šmicer, nejlepší český reprezentační střelec Jan Koller i další bývalí reprezentanti Karel Rada či Ivo Ulich.

Přátelský zápas nesl i charitativní podtext a hrál se také na počest 55. narozenin člena týmu a známého herce Ivana Trojana. Oslavenec, který má na kontě i symbolický start v soutěžním zápase za prvoligový klub svého srdce Bohemians Praha, sice na krchlebském hřišti gól nedal, ale fotbalový um předváděl plnými doušky a několikrát v souboji jeden na jednoho domácí obránce svými kličkami a parádičkami řádně vyškolil… Na jeho počest během utkání byla na budově u hřiště odhalena originální pamětní deska s odlitkem jeho kopaček a téměř cimrmanovským textem: "Přišel, vyhrál, zul se … a odešel".

Na panující velké vedro vidělo několik stovek diváků, kteří obsypali dokola celé hřiště, svižný a technický fotbal. Domácím nepomohlo ani desetiminutové nechtěné hraní s dvanácti hráči na trávníku, zaviněné střídáním hráčů během utkání méně přehledným hokejovým způsobem, a do jejich sítě napadala desítka krásných gólů. Hatrrickem potvrdil své kanonýrské schopnosti ´Dino´ Koller a stejným počtem branek ho napodobil stále svoji kariéru restartující velký talent tuzemského fotbalu Egon Vůch. Enfant terrible českých stadionů po angažmá v prvoligové Příbrami a hostování v Kazachstánu aktuálně nastoupil v přípravě za třetiligovou domažlickou Jiskru proti Viktorii Plzeň (2:5) a jeho angažmá v metropoli Chodska je stále otevřené. Za Real Top Praha skóroval i populární herec Jakub Štáfek, fotbalovým fanouškům známý především jako ´Lavi´ Julius Lavický ze streemového seriálu Vyšehrad, nebo třeba sportovní komentátor Ondřej Lípa.

Snajpr Jakub Štáfek zaznamenal ještě jeden historický zápis do krchlebské fotbalové kroniky. Běžela desátá minuta utkání, když při náběhu před branku domácích dostal z pravé strany přesný centr na nohu a z voleje z pěti metrů tvrdou ranou přestřelil nejen branku, nejen vysokou ochrannou síť za ní, nejen plot u rodinného domku na svahu za hřištěm, ale míč přeletěl i celý dvoupatrový dům i s metrovou rezervou nad komínem… "Tak to ještě nikdo nedokázal! My už jsme trefili párkrát tu střechu, ale tohle…," glosoval Štáfkův vesmírný projektil domácí matador Pavel Strousek.

Krchlebští borci zamířili úspěšně do sítě celkem sedmkrát. Že vám to nesedí? Před tím, než šestkrát pokořili pražského brankáře Jakuba Štefka, totiž úvodní gól zápasu vstřelili do své vlastní branky… Do té správné se poté trefili dvakrát Petr Farkaš s Lukášem Sekerešem a po jednom gólu přidali Petr Bláha a Vlastimil Všechovský.

šKrchlebský samet - Real Top Praha 6:10 (1:5)

Krchleby: Tomáš Kasl - Miloš Doležal, Lukáš Kouřil, Karel Lorenc, Vlastimil Všechovský, Karel Bláha, Petr Bláha, Patrik Příhoda, Lukáš Sekereš, Marek Gabriel, Pavel Strouse, Filip Roth, Petr Farkaš, Tomáš Ježek, Luboš Liška, Patrik Sellner, Zbyněk Roth, Tomáš Chvátal.

Real Top: Jakub Štefek - Vojtěch Dyk, Ivan Trojan, Jaromír Bosák, Matouš Rajmont, Vladimír Šmicer, Ivo Ulich, Jan Koller, Jakub Štáfek, Karel Rada, Robert Záruba, Jan Padevět, Egon Vůch, Ondřej Lípa, Martin Rada, Kamil Střihavka.