Na ligovém stadionu 1. FK Příbram U Litavky sehráli divizní fotbalisté Jiskry utkání 25. kola. Za soupeře jim byla rezerva místního prvoligového klubu. Ke zraněným hráčům, kteří nenastoupili proti Prachaticím, ještě přibyli pracovně zaneprázdnění Martin Šot a Vojtěch Mifek. Proto byli trenéři nuceni povolat po dvou hráčích z „B mužstva a dorostu.

Příbram B – Domažlice
2:2 (0:0)
Po úvodním hvizdu rozhodčího Čmuchy se hrál fotbal bez výrazných šancí. Do první příležitosti se dostali domácí v 17. min. Mojdlem, ale Mleziva jeho pokus kryl. O tři minuty později dorážel Šlapák centrovaný balon Tshiaboli a minul levou tyč Mlezivovy branky. Ve 23. min. se probil domácí Brožík po levé straně a Mleziva jeho střelu vyrazil na břevno. Odražený míč ale zadáci odkopli. Velký nápor domácích ukončila Pencova hlavička nad branku.
Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivně a hrozili střelbou z dálky. Udeřilo ale na druhé straně. V 69. min. rozehrával Mužík trestný kop a k údivu všech skončil za zády překvapeného Rondzika. Velkou zásluhu na tomto gólu měl Bublík, který šikovně stínil před brankářem – 0:1.
Z následného protiútoku vyrovnal domácí Veselý, který se probil hostující obranou – 1:1.
V 79. min. se Jiskra radovala podruhé. Mašek se dostal přes dva hráče, nacentroval do vápna na Bahledu, který se uvolnil přes tři hráče a obstřelil bezmocného gólmana na 1:2.
V závěru domácí vrhli všechny síly do útoku. Jiskra pozorně bránila, ale hlavní sudí nepochopitelně nastavil 8 min. a v 98. min. střídající Hejdušek šťastně trefil vzdálenější roh Mlezivovy branky a vyrovnal na konečných 2:2.
Branky: 70. Veselý, 90. (+8) Hejdušek – 69. Mužík, 79. Bahleda. Rozhodčí: Čmucha. ŽK: 1:3. Diváků: 80.
Sestava Jiskry Domažlice: Mleziva – Štolka (70. Zlámal), Paul, Tesař, Steinberger (57. Palůch) – Bublík, V. Rada, Mužík, Hudec – Bahleda, Mašek (85. Bočan). Trenér: Milan Dejmek