II. třída 21. kolo
A1A2101 ⋌Kdyně A – Holýšov B
SO 14.05. 17:00 ⋌Plzák
A1A2102 ⋌Horšovský Týn B – Hostouň
NE 15.05. 17:00 ⋌Špoták
A1A2103 ⋌Kout A – Blížejov
SO 14.05. 17:00⋌ Štěpán, Fanfule A., Kuzma
A1A2104 ⋌Bělá – Tlumačov A
SO 14.05. 17:00⋌ Kopejtko
A1A2105⋌ Koloveč B – Osvračín
NE 15.05. 16:00 (Koloveč!!!) ⋌Rada
A1A2106 ⋌Poběžovice – Kvíčovice
SO 14.05. 17:00⋌ Jurčík
A1A2107⋌ Všeruby A – Meclov A
SO 14.05. 17:00 ⋌Macháček

III. třída 21. kolo
A2A2101⋌ Staňkov B – Draženov
NE 15.05. 16:00 ⋌Helget
A2A2102 ⋌Postřekov B – Meclov B
NE 15.05. 16:00 ⋌Pareský
A2A2103 ⋌Milavče – Újezd
SO 14.05. 17:00 ⋌Kuška
A2A2104 ⋌Klenčí B – Koloveč C
SO 14.05. 10:15 ⋌Rubáš, Plzák, Forro
A2A2105 ⋌Tlumačov B – Česká Kubice
NE 15.05. 15:00 ⋌Hruška
A2A2106 ⋌Bukovec – Ch. Lhota
SO 14.05. 17:00 ⋌Vogeltanz
A2A2107 ⋌Mrákov B – Poděvousy
NE 15.05. 17:00 ⋌Kastl

IV. třída 21. kolo
A3A2101 ⋌Miřkov – Staňkov C
SO 14.05. 17:00 ⋌Svičarský
A3A2102 ⋌Kout B – Všeruby B
NE 15.05. 17:00 ⋌Pohančeník
A3A2103 ⋌Chodov B – Luženice
SO 14.05. 17:00 ⋌Rajtmajer
A3A2104 ⋌Pocinovice – Mutěnín
SO 14.05. 17:00⋌ Kýček
A3A2105 ⋌Hlohová – Srby
SO 14.05. 17:00 ⋌Forro
A3A2106 ⋌Oplotec – Babylon
SO 14.05. 17:00 ⋌Husník

OPD 16. kolo
C1A1602 ⋌Blížejov – Pocinovice
SO 14.05. 10:00 ⋌Kasl
C1A1603 ⋌Meclov – Kvíčovice
NE 15.05. 10:00 (Třebnice) ⋌Šporer

OPSŽ 15. kolo
E1A1501 ⋌Chodov – Postřekov
NE 15.05 10:00 ⋌Schambergerová
E1A1502 ⋌Kdyně – Poběžovice
NE 15.05 16:00 ⋌Schambergerová

OPMŽ 17. kolo
F1A1701 ⋌Kout – Meclov
NE 15.05. 10:30 ⋌Hruška
F1A1702 ⋌Mrákov – Hostouň
NE 15.05. 10:00 ⋌Kasl
F1A1703 ⋌Staňkov – Koloveč
NE 15.05. 12:45⋌ Helget
F1A1704 ⋌Bělá – Poběžovice
SO 14.05. 14:30 ⋌Kopejtko
F1A1705 ⋌Holýšov – Kvíčovice
NE 15.05. 10:00⋌ Rada
F1A1706⋌ Chodov – Kdyně
SO 14.05. 10:00 ⋌Pareský

Přípravka starší skupina A 17. a 21. kolo
G1A1703 ⋌Kout – Holýšov
SO 14.05 10:00 ⋌Hruška
G1A2102⋌ Meclov – Staňkov
ST 11.05 16:30 (Meclov) ⋌Hejda
G1A2104 ⋌Mrákov –Domažlice A
ST 11.05 16:30 ⋌Plzák

Přípravka starší skupina B 9. a 13. kolo
Z1A0904 ⋌Pocinovice – Osvračín
SO 14.05 10:30 ⋌Husník
Z1A1302⋌ Bělá – Osvračín
ST 11.05 17:00 ⋌Kuzma
Z1A1303 ⋌Dynamo H. Týn – Pocinovice
NE 15.05 10:00 ⋌Hejda
Z1A1304 ⋌Kdyně – Poběžovice
SO 14.05 10:00 ⋌Holeček

Přípravka mladší 17. a 21. kolo
H1A1703 ⋌Kout – Holýšov
SO 14.05 11:15 ⋌Hruška
H1A1704 ⋌Koloveč – Staňkov
ST 11.05 16:00 ⋌Vogeltanz
H1A1705 ⋌Domažlice A – Blížejov
ČT 12.05 16:00 (UMT)⋌ Kýček
H1A1706 ⋌Chodov – Domažlice B
SO 14.05 11:30
H1A2103 ⋌Hostouň – Blížejov
ST 11.05. 17:45 ⋌Fanfule A.
H1A2104 ⋌Mrákov – Domažlice B
ST 11.05. 17:45 ⋌Kýček
H1A2105 ⋌Kout – Chodov
ST 11.05. 17:45 ⋌Hruška
H1A2106 ⋌Koloveč – Domažlice A
ST 11.05. 16:00 ⋌Vogeltanz

Liga seniorů 10. kolo
Y1A1001 ⋌Holýšov – Všeruby
PÁ 13.05 18:00 ⋌Rada
Y1A1002 ⋌Chudenice – FSC H. Týn
PÁ 13.05 18:00 ⋌Hejda
Y1A1003 ⋌Hostouň – Krchleby
PÁ 13.05 18:00 ⋌Štěpán
Y1A1004⋌ Poběžovice – Stráž
PÁ 13.05 18:00⋌ Šporer