II. třída 22. kolo
A1A2201 ⋌Holýšov B – Všeruby A
SO 21.05. 17:00 ⋌Špoták
A1A2202 ⋌Meclov A – Poběžovice
SO 21.05. 17:00 (Třebnice)⋌Rubáš
A1A2203 ⋌Kvíčovice – Koloveč B
SO 21.05. 17:00⋌ Pareský
A1A2204 ⋌Osvračín – Bělá
SO 21.05. 17:00⋌ Helget
A1A2205⋌ Tlumačov A – Kout A
SO 21.05. 17:00 ⋌Fanfule
A1A2206 ⋌Blížejov – H. Týn B
SO 21.05. 17:00⋌ Macháček, Forro L., Forro F.
A1A2207⋌ Hostouň – Kdyně A
SO 21.05. 17:00 ⋌Cihlář

III. třída 22. kolo
A2A2201⋌ Draženov – Mrákov B
NE 22.05. 15:00 ⋌Rada
A2A2202 ⋌Poděvousy – Bukovec
SO 21.05. 17:00 ⋌Štěpán
A2A2203 ⋌Ch. Lhota – Tlumačov B
NE 22.05. 15:00 ⋌Kýček
A2A2204 ⋌Česká Kubice – Klenčí B
SO 21.05. 15:00 ⋌Kopejtko
A2A2205 ⋌Koloveč C – Milavče
SO 21.05. 17:00 (Únějovice) ⋌Rajtmajer
A2A2206 ⋌Újezd – Postřekov B
NE 22.05. 15:00 ⋌Červený
A2A2207 ⋌Meclov B – Staňkov B
NE 22.05. 15:00 (Meclov)⋌Kuzma

IV. třída 22. kolo
A3A2201 ⋌Staňkov C – Bernartice
NE 22.05. 17:00 (Staňkov) ⋌Vogeltanz
A3A2203 ⋌Babylon – Hlohová
NE 22.05. 15:00 ⋌Šporer
A3A2204 ⋌Srby – Pocinovice
SO 21.05. 17:00⋌ Fanfule ml.
A3A2205 ⋌Mutěnín – Chodov B
SO 21.05. 17:00 ⋌Vogeltanz
A3A2206 ⋌Luženice – Kout B
SO 21.05. 17:00 ⋌Hejda
A3A2207 ⋌Všeruby B – Miřkov
NE 22.05. 13.30 ⋌Jurčík

OPD 17. kolo
C1A1702 ⋌Kvíčovice – Blížejov
SO 21.05. 14:00 ⋌Rada
C1A1703 ⋌Pocinovice – Klenčí
NE 22.05. 13:30 ⋌Husník

OPSŽ 16. kolo
E1A1601 ⋌Postřekov – Poběžovice
NE 22.05. 14:00 ⋌Kasl
E1A1602 ⋌Kdyně – Chodov
SO 21.05. 15:00 ⋌Kasl

OPMŽ 17. a 18. kolo
F1A1705 ⋌Holýšov – Kvíčovice
ÚT 17.05. 17:30 ⋌Rada
F1A1801 ⋌Meclov – Chodov
SO 21.05. 13:30 (Meclov) ⋌Šporer
F1A1802 ⋌Kdyně – Holýšov
NE 22.05. 15:00⋌ Schambergerová
F1A1803 ⋌Kvíčovice – Bělá
NE 22.05. 13:30 ⋌Vogeltanz
F1A1804 ⋌Poběžovice – Staňkov
NE 22.05. 10:00⋌ Schambergerová
F1A1805⋌ Koloveč – Mrákov
ST 18.05. 17:30 ⋌Vogeltanz
F1A1806 ⋌Hostouň – Kout
SO 21.05. 14:30 ⋌Cihlář

Přípravka starší skupina A 18. a 22. kolo
G1A1804 ⋌Staňkov – Kout
SO 21.05 12:30 ⋌Hruška
G1A1805⋌ Holýšov – Mrákov
SO 21.05. SO 10:00 ⋌Macháček
G1A2202 ⋌Domažlice B – Kout
ST 18.05. 16:30 (UMT) ⋌Kýček
G1A2206 ⋌Staňkov – Holýšov
ST 18.05. 16:30 ⋌Kasl

Přípravka starší skupina B 14. kolo
Z1A1401 ⋌Kdyně A – Kdyně B
NE 22.05 10:00 ⋌Husník
Z1A1402⋌ Poběžovice – Dynamo H. Týn
SO 21.05 15:00 ⋌Kuzma
Z1A1403 ⋌Pocinovice – Bělá
SO 21.05 10:30 ⋌Hejda

Přípravka mladší 18. a 22. kolo
H1A1803 ⋌Blížejov – Koloveč
NE 22.05 11:15 ⋌Forro L.
H1A1804 ⋌Staňkov – Kout
S0 21.05 13:45 ⋌Hruška
H1A1805 ⋌Holýšov – Mrákov
SO 21.05 11:15⋌ Macháček
H1A2202 ⋌Domažlice A – Kout
ST 18.05. 16:00 (UMT) ⋌Kýček
H1A2203 ⋌Chodov – Mrákov
ST 18.05. 17:45 ⋌Husník
H1A2204 ⋌Domažlice B – Hostouň
ST 18.05. 17:00 (UMT)⋌ Kýček
H1A2206 ⋌Staňkov – Holýšov
ST 18.05. 17:45 ⋌Kasl

Liga seniorů 11. kolo
Y1A1101 ⋌Poběžovice – Holýšov
PÁ 20.05 18:00 ⋌Husník
Y1A1102 ⋌Stráž – Hostouň
PÁ 20.05 18:00 ⋌OFS Tachov
Y1A1103 ⋌Krchleby – Chudenice
PÁ 20.05 18:00 (Staňkov) ⋌Hruška
Y1A1004⋌ FSC H. Týn – Všeruby
PÁ 22.05 18:00⋌ Svičarský